כמה מקומות יש באוטובוס ובמיניבוס ? המאמר המלא לשנת 2022

כמה מקומות יש באוטובוס ובמיניבוס

אז באמת שאלתם את עצמכם כמה מקומות יש באוטובוס ובמיניבוס ? נתחיל מהתשובה, לא נשאיר אתכם במתח, באוטובס בממצוע 53 ובמיניבוס 20 מקומות . האם אתה מעוניין לטייל בהקדם האפשרי? רוצה להסיע את הילד לבית הספר בבטחה כל יום? רוצים להגיע לשדה התעופה בן גוריון בדרך המהירה ביותר? כמובן שאחד הפתרונות היעילים ביותר הוא הזמנת שירותי חברת הסעות כך שתוכלו לקבל הסעות פרטיות ומהירות בתנאים נוחים. עם זאת, חשוב מאוד לדעת כי ישנם שירותי הסעות נרחבים מאוד. מספר המושבים שהם מציעים. ההבדל בין מספר המושבים חשוב, מכיוון שלא תמיד יש צורך באוטובוסים הגדולים ביותר-כמובן, זכור כי כלי רכב קטנים יותר זולים יותר.

כמה מקומות יש באוטובוס ובמיניבוס?

אוטובוס-מספר המושבים באוטובוס הוא בדרך כלל 50 עד 60 מושבים. למרות שההבדל אינו משמעותי, לעתים קרובות חשוב להבין שאוטובוסים מתאימים לקבוצות גדולות. אם אתה מעוניין להזמין עוד אנשים, יש הרבה אפשרויות. אפשרות אחת היא להזמין אוטובוס 60 מקומות .אבל אז נשאלת השאלה – למשל, אם יש לך 64 נוסעים – האם אתה באמת צריך להזמין להם אוטובוס אחר? אפשרות אחת היא שבכל אוטובוס יהיו 32 אנשים. אפשרות נוספת היא להזמין אוטובוסים ומיניבוסים כדי לחסוך בעלויות.

כמה מושבים יש במיניבוס ?

מיניבוס-מספר המושבים במיניבוס, הנע בין 10 ל -20 מושבים. ההבדל כאן בולט עוד יותר, כי מיניבוסים עם עד 10 מושבים מתאימים לקבוצות קטנות מאוד-לפעמים אפילו ליחידים אמיתיים. מצד שני, מיניבוס 25 מקומות מחיר כבר מתאימלקבוצות אמיתיות. חשוב גם לציין מצב כאן, למשל, יש לכם קבוצה של 35 אנשים-האם כדאי להזמין שני מיניבוסים או אוטובוס אחד? חשוב מאוד להשוות מחירים כדי לראות מה יותר משתלם עבורך. זה משתנה בין חברות נסיעות שונות. כמובן שאם מדובר בקבוצה קטנה, הבחירה במיניבוס משתלמת מאוד, מכיוון שהרכב קטן יותר והמחיר נמוך יותר.

כמה אנשים נכנסים באוטובוס ?

 שימו לב שבאוטובוס יהיו 50-60 מקומות ישיבה, עם סוגים שונים של אוטובוסים באזור מגוון מאוד. למרות שיש כמה אוטובוסים עם 50 מושבים ומערכות מולטימדיה. ישנם גם אוטובוסים עם 50-60 מושבים ושירותים, מיני ברים, פתחי מזגנים אישיים וכו '. אם אתם מחפשים השכרת אוטובוסים לאירועים, השכרת אוטובוסים לתיירות, או אפילו שירות הסעות למוסדות וארגונים, ייתכן שתזדקקו ליותר מאוטובוס אחד. אם ישנם יותר מ -60 אנשים הזקוקים לשירות איסוף, ניתן לחלק אותם ל -2 קבוצות, כל אחת עם כ -35 איש. במקביל, תוכלו גם לשכור מיניבוס לאנשים אחרים שאינם נמצאים ברכב בכל עת. אז אם כן, כמה מושבים יש למיניבוס?

כמה מקומות יש במיניבוס ?

בדרך כלל, מיניבוסים כוללים 10-20 מושבים, כך שתוכל להתאים לעצמך את פתרון ההסעה האידיאלי ביותר. כמובן, בנוסף לידיעה כמה מושבים יש באוטובוס שלך, עליך גם לדעת מי הנהג שלך.

חברת הסעות דורון מספקת שירותי הסעות בכל נקודה בארץ. אנו משתמשים באמצעי תחבורה שונים, לרבות השכרת מיניבוסים לאירועים, השכרת אוטובוסים לעובדים ומתן שירותי הסעות לאנשים עם מוגבלויות.

כמה מקומות יש באוטובוס ?

באוטובוס סטנדרטי יש לרוב 55 מקומות.

ישנם חלק מהאוטובוסים שמכילים גם 51 מקומות.

עוד סוג של אוטובוס נקרא אוטבוס 60 מקומות. אוטובוס מסוג זה נחשב די נדיר ולרוב מחירו גבוה ב 10% עד 25% ממחיר אוטובוס סטנדרטי.

כמה אנשים נכנסים במיניבוס ?

ישנם כמה סוגי מיניבוסים.

מיניבוס 10 מקומות יכול להכיל בנסיעה בתוך העיר כ 10 נוסעים. אולם בנסיעה עם מזוודות ניתן להסיע רק 6 נוסעים עם מזוודות.

אם נזמין מיניבוס 15 מקומות , כאשר נרצה לנסוע עם ציוד נוכל להסיע רק 11 נוסעים + ציוד .

מיניבוס 20 מקומות בתוך העיר יסיע בבטחה ובנוחות כ 20 נוסעים. אולם בנסיעה לנתב״ג למשל נצטרך לנסוע רק 16 נוסעים ומזווודת.

אולי יעניין אותך גם ? מיניבוס 10 מקומות

לחצו חזרה לראשי הפרקים במאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן