הסעות נכים

שירות הסעות נכים עבור אוכלוסיית הנכים ובעלי המוגבלות תשתנה בהתאם לכל צורך של אותה סוג אוכלוסייה. יש קבוצות גדולות של בעלי מוגבלויות שזקוקות להסעה ויש קבוצה של בודדים וגם אחדים. אנחנו בדורון הסעות ערוכים לקראת כל גודל של קבוצה ומספקים את כל התנאים ברכב ההסעה. החל ממרחב ייעודי בחלל הרכב שמיועד לכיסאות גלגלים, מרכבים שמצוידים במעלון או במדרגות גבוהות לעלייה לתוך הרכב. ברשותנו גם במגוון של מכשירים אלקטרוניים שמסייעים להעלאת הנוסע או כיסאות הגלגלים עצמם.

מה החשיבות של הסעות נכים?

מה שבאמת חשוב בכל הנוגע להסעות נכים זה שכל מה שהם זקוקים יסופק להם בצורה הבטיחותית והנוחה ביותר. מדובר בהתארגנות שהיא יותר מורכבת מהסעה רגילה. הסיבה לכך ש חלקם מתניידים בכיסאות גלגלים. ישנם נכים עם קביים. חלקם זקוקים לליווי של אדם צמוד וכולי. כל העלייה והישיבה ברכב ההסעה אמורה להיות להם נגישה והכי חשוב בטיחותית . לכן לצורך זה רכב ההסעה צריך להיות מצויד בהתאם. יש לתת תשומת לב מיוחדת גם לקשירת הנכים למושבם, יש לבדוק שכל כסאות הגלגלים מקובעים ואינם זזים וכולי.

מה כולל השירות?

כאמור, הסעות לנכים הן הסעות שנעשות באמצעות כלי רכב מיוחדים שיועדו לכך. מדובר בסוג הרכבים הללו יש חלל ריק שמאפשר העמדה של כסאות גלגלים. רכבים אלה הותאמו לכך במיוחד באמצעות פתחים רחבים שנמצאים באזור האחורי של הרכב או בצד. פתחים שיאפשרו כניסה של כיסאות גלגלים. כמו כן, יש בהם חגורות בטיחות לעיגון של הכיסא ברכב. החגורות נמצאות הן ברצפה של הרכב והן בגג של הרכב וגם חגורות בטיחות לנוסע.

ישנם רכבים שיש בהם מדרון לעלייה וירידה של כיסא הגלגלים לרכב, ואחרים מחזיקים במעלון חשמלי. כמו כן, יש מקומות ישיבה שמיועדים לכל מלווה של הנכה. ישנם נכים שמחזיקים ברישיון נהיגה ורכב פרטי שהותאם בצורה אישית למוגבלות שלהם, אך לפעמים כמו כל אחד שמחזיק ברכב פרטי, הם יעדיפו לוותר על נסיעה וישמחו לשירות הסעה נוח ואיכותי.  

איך מתבצע שירות הסעות לנכים?

השירות מתבצע כאמור לעיל, באמצעות חברת הסעות מקצועית ואיכותית . חברה שמחזיקה בכל הרישיונות ובצוות נהגים מיומן שיש לו ניסיון בתחום ובהסעת נכים בפרט. חברת דורון הסעות תספק לכם את כל הנדרש עבור נסיעה בטוחה ונעימה. אנחנו נענה על כל צורך בכל הנוגע לכלי הרכב המיוחד, הציוד האבזור וכולי. 

שירות הסעות לנכים מחיר

חברת הסעות דורון מודעת לקושי המשפחות להתמודד עם המצב, ולכן מציעה שירותי הסעות ב50% הנחה . גם בעלי מוגבלויות מעוניינים לחסוך כסף בדיוק כמו כל אחד אחר, על כן ההמלצה לערוך השוואת מחיר בין הצעות המחיר שתקבלו מכמה חברות במקביל. כדאי לדעת שהמחיר הכי זול לא תמיד תהייה הבחירה הנכונה ויש לוודא בדיוק מה כלול במחיר, שכן עבור רכב חדיש, נוח ומשוכלל יותר, שמאפשר לנכה כניסה ויציאה מהרכב ביתר קלות תמיד יהיה שווה תוספת של כמה שקלים. ֿ

מתעניינים בהסעות לנכים ? לפרטים אודות הסעות נגישות ניתן לפנות למומחי ההסעות של חברת דורון – המסיעה הרשמית של ילדי הצרכים המיוחדים בעיריית תל אביב .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן