חברת הסעות בחדרה

כמה פעמים עברתם ליד שלט המורה 'חדרה' וחשבתם לו היה שירות הסעות בחדרה . שירות כה לעיר תיירות ומלאת היסטוריה ומסתורין? לא קרה? אז הגיע הזמן. בהיסטוריה של חדרה טמונה ההיסטוריה של העם. היסטוריה של מאבק עקוב מדם ומלא בציוניות ומתוך ההיסטוריה קמה עיר שבשנים האחרונות עברה שינוי מהותי וקיבלה תנופה אדירה. אחת מרצועות החוף היפות בארץ אם לא היפה שביניהם, היא רצועת החוף של חדרה. רצועת חוף אשר כוללת את חוף אולגה וחופים סמוכים ויותר אנונימיים לקבלת חופש מושלם. כמו כן בעיר נמצא בית הכנסת הגדול, פארק השרון –אדיר הממדים, תחנת הכוח אורות רבין –הגדולה בארץ. אנחנו מקיימים בה סיורים מודרכים ובסמוך אליה ממש – פארק נחל חדרה הירוק והמעניין במיוחד. במרכז העיר גם תמצאו קניון שעבר מתיחות פנים רבות וכעת עומד בגאון ובו תוכלו למצוא, באמת, הכול! רוצים להזמין חברת הסעות לטיולים בחדרה ?

הסעות חדרה

הסעות בחדרה נחשב למצרך מבוקש ביותר בימינו. היום עם הכבישים העמוסים והפקקים הארוכים ועם התחבורה הציבורית הקלוקלת ומחירי הדלק – הסעה הפכה להיות מענה פופולרי ונחוץ. חברת הסעות בעיר תיקח את נוסעיה ליעדים שונים ברחבי הארץ ותשיב אותם חזרה לעיר בכל יום ושעה. הסעות בעיר יהיו לכיוון נתב"ג, לכיוון דרום הארץ לצורך הסעות לאירועים או כנסים ותערוכות, עבור הסעות לקבוצות תיירים שמגיעות לשכון בעיר באחד המלונות על החוף ויוצאים בבוקר לטייל ברחבי הארץ וכולי.  

חברת הסעות בחדרה

חברת הסעות בחדרה כמו דורון הסעות תשמח לסייע לכם בכל צורך שלכם להגיע ליעד מסוים. החברה מחזיקה בכל הרישיונות ובעלת מוניטין רב בתחום. לפני ואחרי הכל היא דואגת לכל ביטחון נוסעיה. אנחנו מקפידים על תחזוקת רכבים מדי תקפה באמצעות קצין בטחון מוסמך. חברת הסעות בחדרה תסיע עובדים מהעיר שצריכים להגיע למפעל. אנחנו מסיעים לחברה מחוץ לעיר מדי בוקר ותחזיר אותם בתום יום עבודה. היא תסיע תלמידים למוסד הלימודים מדי יום, לטיולים שנתיים וכולי. 

הסעות בחדרה והסביבה

גם סביב העיר חדרה יש מנעד של מקומות, מועצות וישובים שזקוקים להסעות. אור עקיבא, קיסריה, מועצת חוף הכרמל זיכרון יעקוב, בנימינה וישובים רבים וטובים. – תושבי כל המקומות הללו, יזדקקו מדי פעם לחברת הסעות איכותית שתסיע אותם ליום גיבוש של עובדים. לטיול בארץ, לאירוע משפחתי, למשחק כדורגל ועוד. 

השכרת אוטובוס בחדרה

ישנן שלל סיבות טובות להגיע לחדרה עם קבוצת מטיילים גדולה. העיר מציעה למבקריה אתרי ספורט ימי וצלילה, פינות ליטוף, השכרת אופניים, טיולי ג'יפים, קארטינג ועוד. כל זאת, מבלי שציינו את חופיה היפהפיים של העיר. יחד עם זאת, ישנם מספר אתגרים לוגיסטיים משמעותיים עמם נאלצות קבוצות מטיילים גדולות להתמודד.

תחילה, ישנם קשיים ארגוניים רבים בהגעה לטיול עם רכבים פרטיים רבים. קשה להבטיח שכלל המטיילים יגיעו ליעד בזמן – מה שעלול לגרור עיכובים בטיול. כמו כן, נסיעה ברכבים פרטיים נפרדים מעלה קשיים גם בפן החברתי של הטיול. הקבוצה נאלצת להיפרד בנסיעות ולהיפגש רק עם ההגעה ליעד. 

למרבה הצער, גם טיולים באמצעות תחבורה ציבורית לא חפים מבעיות. התחבורה הציבורית בישראל צפופה, מחניקה ולא אמינה. קשה מאוד לארגן טיול כאשר לא ברור שהאוטובוס שאמור להביא אתכם ליעדכם יגיע כלל. 

אנו מציעים לכם פתרון פשוט עבור כל הבעיות המתוארות – השכרת אוטובוס בליווי נהג צמוד. כך, ייחסכו קשיים לוגיסטיים רבים בטיולכם, ותוכלו ליהנות עם כל הקבוצה גם לאורך הנסיעות.

הסעות מיניבוסים בחדרה

אם אתם נוסעים בקבוצה קטנה או בינונית, אין טעם שתשכרו אוטובוס יקר שכלל לא תמלאו! אנו מציעים שירות הסעות מיניבוסים מומלץ. השירות שלנו מתאים לקבוצות ספורט, משפחות, עובדי משרד, אמנים, להקות, קבוצות תיירים ומטיילים ועוד.

בבעלותנו צי מיניבוסים מתקדם ויוקרתי. כל אחד מהמיניבוסים שלנו כולל מערכת מולטימדיה שתאפשר לכם להאזין למוזיקה האהובה עליכם. בנוסף, המיניבוסים שלנו מאובזרים במערכת בקרת אקלים חדשנית. כך, גם במזג האוויר הלח והחם של הקיץ בחדרה מובטחת לכם נסיעה נעימה. לבסוף, מצוידים כלל המיניבוסים שלנו במערכות בטיחות מודרניות למניעת תאונות דרכים. 

המיניבוסים שלנו אמנם קומפקטיים, אך מרווחים במיוחד. כל אחד מהמיניבוסים שלנו כולל תא נוסעים מרווח וגדול במיוחד ומצויד במושבים גדולים ונוחים. אנו שמים את נוחותכם במקום הראשון, כדי שהנסיעה שלכם תעבור עליכם בנעימים. 

לנסיעה במיניבוס יתרונות רבים על פני נסיעה באוטובוס. למשל, מיניבוס יכול לנסוע ברחובות צפופים וצרים שלאוטובוסים אין גישה אליהם. יתרון זה מרכזי במיוחד בחדרה, הכוללת רחובות צרים וסמטאות רבות.

הסעות לחתונה בחדרה

כיום, שירותי הסעה לחתונה לאורחים הם חלק מרכזי בכל אירוע. הסיבה לכך טמונה ביתרונות הרבים שמספק השירות עבור האורחים ועבור הזוג המאושר. חדרה ממוקמת במרחק חצי שעת נסיעה מתל אביב, שיכולה לתפוח לכדי מעל לשעה בשעות העומס. אורחים אחרים מגיעים מאזורים מרוחקים אף יותר, שהנסיעה לחדרה עלולה להוות עבורם סיוט של ממש. אנו מציעים שירות הסעות לחתונה בחדרה שיכול לפתור בעיות אלו ובעיות רבות אחרות.

ראשית, לכל הזמנה של נסיעה אנו מצרפים נהג מומחה. נהגינו מכירים את כבישי חדרה כמו את כף ידם. לכן, הם יוכלו להתעלות על ווייז ולהביא את אורחיכם לקבלת הפנים בזמן. שנית, הגעה לחתונה באמצעות שירות ההסעות שלנו יחסוך לאורחים שלכם חיפושים מיגעים אחר חניה. כך, יקטנו משמעותית הסיכויים לאיחורים לא נעימים לאירוע שעמלתם כל כך קשה בשבילו. שלישית, וחשוב לא פחות, שירותי ההסעה שלנו יאפשרו לאורחיכם לשתות משקאות אלכוהוליים באירוע. במקום להתרכז בנהיגה המייגעת לאירוע וממנו, יוכלו האורחים שלכם ליהנות מהאירוע ולשמוח בשמחתכם.

הסעות לאירועים בחדרה

כאשר אנו מארגנים הסעות לאירועים בחדרה לאורחי האירוע הדבר מבטיח שכולם יגיעו בזמן . כאשר אורחים מגיעים ברכב פרטי, הנתונים הסטטיסטיים מבטיחים שאחוז גדול מהם יאחר. לכן, שירות ההסעות לאירועים בחדרה יכול להבטיח שכולם יגיעו לחופה בזמן. השירות יכוללהבטיח שכל העובדים יגיעו בזמן בתחילת הפגישה או ביום הגיבוש.

לאורחי אירוע, בין אם מדובר בחתונה או בפגישת חברה. שירות הסעות לאירועים מאורגן לאירוע שקט נפשי בנושאים רבים. אם מדובר באירוע כמו חתונה או טקס התבגרות-ההסעה לאירוע בחדרה מאפשרת לנו לשתות כמה שאנחנו רוצים בלי לדאוג לנהוג ולחזור הביתה. אם אנחנו מדברים על אירועים כמו מפגשי חברות או מפגשי מועדונים, הגעה באמצעות תחבורה מאורגנת יכולה למנוע איחור ולמנוע מאיתנו חיפושים אחר חניה במחירים מופקעים.

הסעות עובדים

הסעות עובדים בעיר הינו שירות מבוקש כמו בכל עיר בימינו. היום יש עובדים רבים ברחבי העיר שצריכים להגיע מדי בוקר לעבודה. בזמן כשמיקום עבודתם נמצא מחוץ לעיר חדרה. על מנת להגיע מדי בוקר יש לצאת מוקדם כדי לא להיתקע בפקק. ,אנחנו נצטרך לחפש חניה וכולי. כל זה יכול לגרום לאיחורים ואי עמידה בלוח זמנים. על כן, יש כאן גם אינטרס משותף. גם עבור מנהלי החברה או המפעל, חשוב שהעובדים שלהם יגיעו בזמן מדי בוקר ויספקו תפוקה נאותה. עבורינו העובדים מדובר בשירות שיחסוך מאיתנו עמידה בפקק. נסיעה הלוך חזור והוצאות של דלק. מדובר במענה חסכוני ביותר ונוח עבור כולם.  

הסעות בשבת באיזור השרון

כל ימות השבוע אנחנו עובדים קשה ונמצאים על הכביש הלוך ושוב. מה יותר נפלא מלהניח את הרכב בחניה ולאפשר לנו לנסוע לטיול בשבת, סיור או ביקור באמצעות הסעה. היום שירות הסעות בעיר יאפשר לכל אחד ליהנות גם בימי שבת משירותי הסעה מפנקים – שירות דורון הסעות ישמח להקצות לכם רכב נעים וממוזג שמתאים למידותיכם – מידיבוס, מיניבוס או השכרת אוטובוס בחדרה, נהג אדיב שינעים לכם את הדרך וכל צורך רלוונטי שקשור לאופי הנסיעה וסוג הנוסעים. 

הסעות בחדרה בזול

אנו מאמינים שמחיר גבוה אינו מעיד בהכרח על שירות טוב. לעתים – ההפך הוא הנכון. חברות הסעה רבות מנצלות את העובדה ששירות הסעות נחשב אקסקלוסיבי ויוקרתי. ניצול זה בא לידי ביטוי במחירים גבוהים בצורה מוגזמת שאינם הולמים את אופי השירות הניתן. 

לעומת זאת, המדיניות שבה אנו נוקטים היא התאמת המחיר ללקוח. לכן, המחירים שאנו גובים אינם קבועים, ותלויים באופי השירות המוענק. בין המשתנים שמשפיעים על המחירים ניתן למנות את מרחק הנסיעה, מספר הנוסעים וסוג כלי הרכב. כך, נסיעה קצרה במיניבוס תעלה משמעותית פחות מאשר נסיעה ארוכה באוטובוס. בהתאם, נסיעה הכוללת מספר עצירות תהיה זולה יותר מנסיעה ישירה וכן הלאה.

אנחנו מתחייבים להציע לכם את המחירים האטרקטיביים והזולים ביותר מבין כל חברות ההסעה. יחד עם זאת, אל תתבלבלו. למרות המחירים הזולים שאנו מציעים, אנחנו מספקים שירות ברמה הגבוהה ביותר. חרטנו על דגלנו לא להתפשר על בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, על אמינות ועל דיוק בזמנים.

הסעות בחדרה מחיר

המחירים שאנו מציעים אינם קבועים, ומשתנים בהתאם לשירות אותו אנו מציעים. נסיעת מיניבוס עבור קבוצה קטנה של נוסעים לכיוון אחד בתוך העיר יתחיל במאה חמישים ₪. לעומת זאת, נסיעה לכיוון אחד בתוך העיר לקבוצה גדולה באוטובוס נוסעים, תעלה כשלוש מאות ₪. כך, מחיר השירות שלנו עשוי לטפס לאלפיים שקלים עבור יום שלם של נסיעה באוטובוס. 

המחירים שאנו מציעים הם דינמיים ומותאמים ללקוחותינו. בבואנו לקבוע תעריף עבור נסיעה אנחנו מתחשבים במספר משתנים. בין משתנים אלה ניתן למנות את אורך הנסיעה, משכה, מספר הנוסעים וכלי הרכב המוזמן. כמובן שנסיעה במיניבוס חסכוני תעלה פחות מנסיעה באוטובוס גדול. כמו כן, כמובן שהתשלום עבור נסיעה קצרה יהיה נמוך מהתשלום עבור נסיעה ארוכה.

בניגוד לחברות הסעה אחרות, אנחנו מעוניינים להעניק ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר. על התחייבותנו לספק מחירים נמוכים יעידו כאלף עדים שלל הלקוחות שבוחרים שוב ושוב להיעזר בשירותנו.

טיפים לבחירת חברת הסעות בחדרה

כאשר אתם מזמינים שירות הסעות עבור משרדכם או משפחתכם, ישנם מספר משתנים שחובה לקחת בחשבון. המשתנה הראשון והחשוב ביותר שעליכם להתחשב בו הוא הקפדה על בטיחות. למרבה הצער, רכבי הסעה רבים היו מעורבים בתאונות דרכים לאורך השנים. אנחנו מתחייבים להקפיד על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות. לכל הנהגים שאנו מעסיקים יש רקורד מוכח של נהיגה אחראית ובטוחה וכמובן שעבר תעבורתי נקי. בנוסף, כלל הרכבים שלנו מצוידים במערכות בטיחות מתקדמות למניעת תאונות דרכים. חרטנו על דגלנו להביא את כל נוסעינו ליעדם בבטחה.

המשתנה השני שעליכם לקחת בחשבון הוא אמינות. כאשר הנהג שהזמנתם אינו מגיע בזמן, יום טיול שלם עלול לרדת לטמיון. אנחנו כאן כדי למנוע זאת. כל נהגינו מקפידים על שירות אדיב, על אמינות ועל הקפדה חסרת פשרות על זמנים.

המשתנה השלישי שיש לקחת בחשבון הוא המחיר. מחיר גבוה אינו מעיד על שירות טוב! עליכם לבצע סקר שוק מקיף ולהבין מהם המחירים המשתלמים ביותר עבור השירות שבו אתם מעוניינים. אנחנו בטוחים שלאחר סקר השוק תבחרו להיעזר בשירותינו.

מתעניינים בשירותי הסעות בחדרה ? חברת הסעות דורון מנוסה בכל מה שקשור לעיר – חייגו עכשיו 052-4499807

אולי יעניין אותך גם –הסעות בקיסריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן