הסעות לאירועים בחיפה

כאשר בעלי אירוע משפחתי, מתכננים את האירוע, הם ידאגו לשירות הסעות לאירועים בחיפה . כמובן במידה והאירוע ממוקם בעיר זו.

דורון חברת הסעות וותיקה, תשמח לתת לכם הצעת מחיר הוגנת להסעת המוזמנים לאירוע שלכם. אנחנו נתאים את סוג הרכב לפי כמות המוזמנים שאמורים לנסוע בשירות ההסעות. ההסעה תמתין למוזמנים עד לתום האירוע ותחזיר אותם בבטחה לביתם. אפשר לקבוע נקודת מפגש שנוחה לנוסעים כאשר האוטובוס יאסוף ויחזיר ממנה את הנוסעים.

הסעה לאירוע בחיפה

רבים הם אלה  שמתכננים אירוע משפחתי כמו למשל בעיר חיפה, יחפשו שירותי הסעה לאירוע בחיפה. הסיבה היא כי ישנם מוזמנים מהמרכז שאינם יכולים, או שחוששים לנהוג ברכבם, במיוחד בשעות הלילה המאוחרות, כשאר הם חוזרים מהאירוע עייפים ואולי אפילו קצת שתויים. גם מבחינת חנייה לרכבים פרטיים. לא תמיד ישנה חניה בסמוך למיקום אירוע וכן, ההוצאות של דלק והבלאי לרכב יהיו גבוהים. המוזמנים יגיעו בזמן, ייסעו ברכב חדיש, נוח  וממוזג וכן, יגיעו בנוחות ובבטחה לביתם.

השכרת אוטובוס לאירוע בחיפה

תכנון מוקדם ומדויק של אירוע משפחתי בחיפה, יחסוך מכם בעיות כבעלי האירוע. למשל שעת ההגעה המדויקת של המוזמנים, הימנעות מעיכובים באירוע ועוד.  זו הסיבה, כי כאשר ישנם מוזמנים רבים מגיעים מערים רחוקות יותר, יוכלו להגיע באמצעות שירות השכרת אוטובוס לאירוע בחיפה.בעלי האירוע דואגים לעלויות, לנוחות האורחים ולכך שהם ייהנו באירוע מבלי חשש להתעייף בנהיגה ברכבם הפרטי, או שלא יוכלו ליהנות משתייה של יין או כל משקה אלכוהולי אחר. יתרון נוסף, הוא שהאורחים יגיעו בזמן לאירוע שיתקיים בחיפה באמצעות הסעה מסודרת. השכרת אוטובוס לאירועים פותרת את הבעיה הזו.

הסעות מיניבוס לאירועים בחיפה

כאשר ישנה כמות של 20 מוזמנים לחתונה, או כל אירוע אחר המתקיים בחיפה, אין שירות טוב יותר, מאשר הסעות מיניבוס לאירועים בחיפה. אין צורך בניווט של המוזמנים, עייפות בנהיגה ברכב פרטי. הנסיעה תהיה נעימה, מפנקת ובטוחה במיניבוס מפנק וחדיש, הם יוכלו לשתות לשוכרה, לא יהיה חשש מבדיקת שוטרי תנועה בדרך, מלבד זאת, האווירה הנעימה עם המוזמנים מתחילה יחד כבר בעלייה על המיניבוס.

הסעות לאירועים בחיפה כמה עולה?

המחיר ינוע בין 1200 ש״ח ל 1800 ש״ח .

בעלי אירועים משפחתיים, יתכננו היטב את האירוע וידאגו גם להגעת המוזמנים בנוחות ולחזרה לביתם, באופן הבטוח ביותר, באמצעות השכרת הסעות לאירוע בחיפה. השאלה הראשונה של בעלי האירוע, כאשר הם דואגים להפקת האירוע היא הסעות זולות לאירועים בחיפה

לשם כך, ישנם מחירונים שניתן למצוא ברשת,. או פשוט להתקשר לחברת הסעות פרטית וותיקה שמומלצת בקרב רבים. לרוב, המחירים יצוינו כאשר ישנם פרמטרים שונים כגון: סוג הרכב וגודלו. כמות הנוסעים, כמה שעות הרכב יהי לשירות הנוסעים, המרחק וכדומה. מחירי הסעות לחיפה הם די נמוכים ותוכלו לבחור אוטובוס או מיניבוס. אפילו מידיבוס מרשים שאינם מזכירים תחבורה ציבורית, כי אם רכב הסעות שדומה יותר להסעות VIP.


מתעניינים בהסעות לאירועים בחיפה ? מומחי ההסעות של דורון הסעות ישמחו לענות לכל שאלה 24/7 ללא כל עלות !!!!

חייגו עכשיו 052-4499807

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן