הסעות תלמידים

מחפשים להזמין הסעות לתלמידים שלכם? הגעתם למקום הנכון. לא משנה מה המטרה של ההסעה, אנחנו כאן בשביל להסיע אתכם ואת התלמידים שלכם. לטיולים, ארוכים וקצרים, לסיורים וביקורים, לחוגים, וגם הסעות בבקרים ובצהרים לבית הספר וחזרה.

אנחנו מסיעים תלמידים כבר במשך שנים רבות ופיתחנו מיומנות בנושא. הנהגים שלנו יודעים להעניק לתלמידים שלכם את השירות הטוב ביותר. להסיע תלמידים זה לא דבר של מה בכך. המולה של תלמידים בהסעות יכולה להיות בעייתית. הם עומדים במהלך הנסיעה, עוברים מקומות ולעיתים מתפרעים. 

הנהגים שלנו יודעים להתמודד עם מצבים כאלו במהלך הנסיעה. לכן, הם יוכלו להבטיח שהנסיעה תעבור בשלום והתלמידים יגיעו בריאים ושלמים אל היעד.  אל תתפשרו על נושא זה, בחרו בנו והזמינו את שירותי הסעות התלמידים שלנו. 

אנחנו מספקים שירותי הסעות תלמידים בפריסה ארצית ונוכל לעמוד לשירותכם בכל עת. אנחנו מחזיקים צי רכבים גדול וחדש, שיכול לתת שירות במקביל ללקוחות רבים. הוותק שצברנו בתחום ההסעות מסייע לנו להעניק לכם את הטוב ביותר. 

אילו בדיקות עליי לבצע טרם הסעת ילדים

לפני שאתם מזמינים הסעת תלמידים, לכל מטרה שתהיה, עליכם לערוך מספר בדיקות. כמובן שלא מדובר על בדיקות מעמיקות יותר מדי וכולכם תוכלו לבצע אותם דיי בקלות. למרות זאת, אנחנו ממליצים לכם כן לבצע בדיקות אלו ולא לוותר עליהן. 

אז מהן אותן בדיקות שצריך לבצע? 

קודם כל, בדקו שחברת ההסעות שבחרתם מתמחה בהסעות תלמידים. כפי שאמרנו, מדובר על סוג הסעות שונה וכדאי שהחברה תבין בזה ותהיה מקצועית בתחום. אצלנו בחברה תוכלו להיות רגועים ותדעו שאנחו מתמחים בכך. 

בדיקה נוספת מומלצת היא בדיקת האישורים המתאימים. וודאו שחברת ההסעות שבחרתם מחזיקה בכל האישורים הנדרשים לשם הסעה בכלל. ולהסעת תלמידים בפרט. אצלנו בחברת ההסעות יש את כל האישורים הנדרשים. אנחנו מקפידים על תו התקן הכי מחמיר שיש. כל זה, על מנת שהנסיעה שלכם איתנו תתנהל בדרך הכי טובה. 

לבסוף, כדאי לוודא שקיבלתם רכב הסעות תקין וחדש. אל תתפשרו על רכב הסעות ישן. אצלנו, רכבי ההסעות חדישים ומפוארים. 

צי הרכבים שלנו נבדק מידי יום ע״י קצין בטיחות בתעבורה

כפי שאמרנו, אנחנו מחזיקים בצי רכבי הסעות חדש במיוחד. בנוסף, אנחנו דואים לשדרג אותו באופן תדיר ומוודאים שתקבלו את הרכבים הכי מפוארים ונוחים. אצלנו לא תמצאו רכבי הסעות ישנים, כאלה עם ריפוד קרוע ואבק מכל עבר. 

הלקוחות שלנו יודעים שהרכבים שלנו לא כאלה. אצלנו לא תתבאסו כשתיכנסו לרכב ההסעות. לא משנה איזה רכב זה – אוטובוס, מידיבוס או מיניבוס וכדומה. כלל רכבי ההסעות שלנו ידאגו שהנסיעה שלכם תהיה מפנקת, נוחה ונעימה. 

בנוסף, צי הרכבים שלנו נבדק מידי יום על ידי קצין תעבורה. אנחנו מעסיקים, בשונה מחברות רבות, קצין תעבורה במשרה מלאה. תפקידו, לבדוק מדי יום ביומו את צי הרכבים שלנו.

מדוע אנחנו עושים את זה? מה המטרה? 

המטרה של זה אחת ויחידה והינה ברורה לכל – הבטיחות שלכם. אנחנו רוצים להבטיח שהנסיעה שלכם תעבור בצורה בטוחה, בלי תקלות ובעיות. בזכות קצין התעבורה שלנו, אתם יכולים לדעת שלא תמצאו את עצמכם עומדים בצד הדרך בנסיעה. 

כל הרכבים שלנו כשרים להסעת תלמידים ע״פ חוזר מנכ״ל 

משרד החינוך מוציא מדי שנה חוזרי מנכ"ל, על ידי מנכ"ל המשרד. חוזרים אלו הינם ההנחיות המחייבות בכל מה שקשור למשרד החינוך. החל מהגנים ועד לתיכונים. החל בתחומי הפרוצדורליים וטכניים במסגרת הלימודים, ועד לתחומים המהותיים והחשובים ביותר. חוזרים אלו מקיפים כל תחום ותחום שנוגע למשרד החינוך. על כל מי שפועל בו לקיים אותן בתחום שלו. 

חלק מחוזרי מנכ"ל אלה נוגעים להסעות התלמידים במוסדות החינוך. בחוזרים אלו נקבעים תנאים מחמירים והראות נוקשות המסדירים את תחום ההסעות. בכך, משרד החינוך מוודא שחברות ההסעה שעובדות עם בתי הספר יהיו הטובות ביותר. שלא יזמינו הסעות מחברות בעייתיות – רק בגלל המחיר שיכול להיות זול מדי. 

אצלנו בחברה, כל הרכבים כשירים להסעת תלמידים על פי חוזר מנכ"ל. אנחנו מקפידים על כך בצורה יתירה. אין אצלנו אפשרות שרכב הסעות תלמידים לא יעמוד בהוראות חוזר המנכ"ל. איתנו תוכלו להיות רגועים ולדעת שבחרתם בחברת הסעות מקצועית, בטוחה ואמינה שעומדת בכל התנאים.

רכבים מאושרים להסעת ילדים
רכבים מאושרים להסעת ילדים

הזמנה מאתרי השוואות מחירים ? לא חבל על החיים

ישנם לקוחות שטרם הזמנת הסעה מחליטים להיכנס לאתר השוואת מחירי הסעה. הם נכנסים לאחד מהאתרים האלו, מזינים כמה פרטים, ומקבלים תוצאה. מרבית מאנשים אלו בטוחים שהם עשו את ההחלטה הנכונה. הרי האתר אמר להם שזה המחיר הכי זול, לא? 

ברצוננו להבהיר לכם משהו בצורה חד משמעית. אל תסמכו על אתרי השוואת המחירים. אם אתם רוצים מחיר אמין ומדויק, ולא השערות לא מבוססות, הרימו אלינו טלפון. רק בשיחת הטלפון עם אחד מהנציגים שלנו תוכלו לדעת מהי העלות האמיתית של הנסיעה שלכם. 

במרבית המקרים, אתרי השוואת המחירים לא מציגים את המצב הנכון. המחירים שמוצגם אצלם הינם שרירותיים בלבד. אצלנו המחירים נקבעים באופן פרטני ואישי כלפי כל לקוח ולקוח. אנחנו מתאימים את המחירים שלנו לצרכים שלכם והם נקבעים בהתאמה אליכם. 

בנוסף, אתם לא יכולים לדעת את השיקולים שיש לכל אתר כזה. את המניעים שלו, את האנשים שמממנים אותו וכדומה. בשביל הצעה אמיתית תפנו אלינו. 

הסעות תלמידים לבתי ספר וחוגים

אנחנו מסיעים תלמידים בהסעות שלנו לבתי ספר וחוגים. אצלנו תוכלו להזמין שירותי הסעות שיסיעו את הילדים או התלמידים שלכם לבית הספר. מהבית שלכם בשעות הבוקר המוקדמות ובסיום יום הלימודים חזרה. בשעות הצהריים, נסיע אותם אל החוגים השונים שלהם. 

במקום שתצטרכו להתעכב בשעת היציאה שלכם לעבודה בבוקר ולהיכנס לפקקים. ובמקום שתאלצו לעשות סיבוב על הבוקר, אולי למספר בתי ספר שונים. הזמינו את הסעות התלמידים שלנו לבתי ספר ותוכלו לנצל את הזמן באופן המיטבי. הסעות התלמידים שלנו הן הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

גם בשעות הצהריים אנחנו עומדים לרשותכם. בין אם זה להחזיר את הילד שלכם הביתה בבטחה ובמהירות. ובין אם זה להסיע אותו מבית הספר אל החוג שלו ואז הביתה, או מהבית אל החוג. 

כיום יותר ויותר ילדים נרשמים לחוגים. חוגים מיוחדים שבעבר לא חשבנו עליהם אפילו. לעיתים חוגים אלה נמצאים במקום רחוק מהבית ולא במתנ"ס השכונתי. במיוחד בשביל מקרים כאלה, הזמינו את ההסעות שלנו ותוכלו להתנייד בנוחות.

הסעות לבתי ספר
הסעות לבתי ספר

הסעות תלמידים מחיר

סוג הסעהמחירמידע נוסף
הסעת תלמידים לטיול1500- 2900 ₪תלוי בתקופה ובמרחק
קו תלמידים בוקר וצהריים300- 600 ₪מחיר לכיוון
הזמנת אוטובוס הקפצת תלמידים בעירהחל מ 300 ₪מחיר להסעה לצד 1
הסעות מיניבוס תלמידים800 – 2200 ₪מיניבוס 20 נוסעים לפי התקן

לסיכום

בקצרה, במידה ואתם מחפשים הסעות לתלמידים שלכם – עליכם לבחור בנו. אנחנו חברת הסעות התלמידים בעלת ניסיון רב, מקצועיות והתמחות בהסעות תלמידים. אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר שיש. החל מהנציגים האדיבים שלנו, הנהגים המקצועיים שעובדים אצלנו. רכבי ההסעות הכי מפוארים, וכמובן המחיר הכי זול. 

אצלנו לא תצטרכו לבצע בדיקות לפני הנסיעה שלכם, משום שאתם יכולים לסמוך עלינו. בחברה שלנו, כל השירותים ניתנים במאה אחוז הצלחה. צי הרכבים בחברה שלנו נבדק מדי יום על ידי קצין תעבורה מוסמך שמוודא את תקינות הרכבים. רכב ההסעות שלנו לא יתקע לכם לפתע בצד הדרך. 

הסעות תלמידים עדיף עם חברה בעלת כל הביטוחים

יתר על כן, כלל רכבי הסעות שלנו עומדים בתנאים המחמירים של חוזר המנכ"ל של משרד החינוך. אנחנו לא מתפשרים על דברים כאלה. תהיו בטוחים. 

אנחנו כאן אף בשביל להסיע את התלמידים שלכם לבית הספר ולחוגים שלהם מדי יום, בכל שעות היום. 

אל תתלבטו, הרימו אלינו טלפון ותקבלו את כלל המידע שאתם צריכים לקראת הנסיעה שלכם. אנחנו הבחירה הכי טובה שלכם. 

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן