הסעות בקרית אונו

מחפשים חברת הסעות בקרית אונו ? ברוכים הבאים אל דורון חברת הסעות !!!!תחבורה איכותית הינה הבסיס לחיי חברה נוחים ומודרניים. באמצעות כלי תחבורה ניתן להגיע בזמן לעבודה, ללימודים ולכל אירוע חברתי ולמול זה חשוב שהתחבורה תציע לרשות כולם שירות נוח ואיכותי שתואם את הצרכים והדרישות של הנסיעה. כיום שירות הסעות הוא השירות שיכול להבטיח מענה אידיאלי. בעיר קרית אונו שממוקמת במחוז תל אביב יש מעל ל- 41,000 תושבים שרבים מעדיפים לעשות שימוש בהסעות וכך לחסוך מעצמם פקקים. חיפוש חניה ואילוצים רבים אלמלא היו בוחרים להתנייד ברכב הפרטי או בתחבורה הציבורית. תלמידים בקרית אונו, עובדים שצריכים להגיע מדי בוקר לעבודה. משפחות שמוזמנות לאירוע חתונה בעיר רחוקה ועוד מקרים רבים בהם חברת הסעות תהווה מענה מושלם עבור כל תושבי העיר. במאמר זה נרחיב על היתרונות בהסעות בעיר.  

הסעות לקרית אונו מכל מקום בארץ

כמו בכל עיר גם בקרית אונו מתקיימים אירועים משפחתיים, כנסים ופסטיבלים במועדים וחגים שונים. כדי להגיע בקלות ובנוחות לעיר המרכזית שיש לה נגישות גבוהה לצירי תחבורה ראשיים כמו כביש 4 וכביש 6, מומלץ לעשות את זה באמצעות הסעות לקרית אונו. הסעה אינה מוגבלת בזמן ותוכל להכיל קבוצה גדולה של נוסעים, היא מכירה את המסלול הקצר ביותר ויכולה לתמרן בפקקים בצורה יעילה ובטוחה. 

חברת הסעות בקרית אונו – דורון

כידוע, התחבורה הציבורית מוגבלת ולא תמיד מצליחה לענות על הצרכים של כולם . ולא פעם נאלץ למצוא חלופות אחרות כדי להגיע ליעדים ואירועים שונים ברחבי הארץ. כך גם תושבי קרית אונו שזקוקים לרכב עבור כמות נוסעים גדולה והדרך היחידה שמוצעת להם כיום היא הסעות בקרית אונו. חברת דורון הסעות מחזיקה בכל הידע והיכולות הלוגיסטיות הדרושות כדי לתת מענה תחבורתי הולם לכל תושב קרית אונו. היא תאפשר לכל אחד לבחור את כלי הרכב המדויק לאירוע, לטיול ולכל מטרה.  

חברת מיניבוסים בקרית אונו – החל מ 25 ש״ח לכיוון

מיניבוס הינו כלי רכב קטן יותר מהאוטובוס שכולנו מכירים וחווית הנסיעה בו היא שונה. הוא יתאים למקרים בהם קבוצת הנוסעים קטנה ואינטימית יותר. הוא מתאים לנסיעה בכל רחבי הארץ ויש לו יתרונות רבים בשל הגודל שלו. כמו למשל – תמרון טוב יותר בכביש. מציאת חנייה בקלות ועוד. חברת הסעות תדאג לספק גם מיניבוסים במקרים בהם תושבי העיר קרית אונו יזדקקו לכך. 

השכרת אוטובוס בקרית אונו – הכל זול בארץ

אוטובוס בקרית אונו יתאים במקרים בהם יהיה צורך להסיע קבוצת נוסעים גדולה שמגיעה ל- 60 נוסעים בממוצע. השכרת אוטובוס יספק מענה לתלמידים שצריכים להגיע מדי יום למוסד הלימודים . או במידה והם יוצאים לטיול שנתי. גם לתנועות נוער בעיר שיוצאות למחנה, לעובדים שנוסעים ליום גיבוש ועוד. 

השכרת מיניבוס קרית אונו – מתחייבים למחיר זול משמעותי למה שהייתם רגילים לשלם – מהיום אומרים לחברות האחרות בקרית אונו לא יותר מ50 ש״ח לתל אביב

מהיום מפסיקים להיות פראיירים ומזמינים מדורון הסעות. לפני שפתחתו סניף באיזור נדהמנו מהמחירים המופקעים שמשלמים התושבים תוך ניצולם כקהל שבוי. החלטנו לשים לזה סוף .בימים מסויימים אנו נודיע על הפי הווואר ונסיעה בתוך קרית אונו המיניבוס ל 23 נוסעים תעלה 18 ש״ח לכיוון – כן ח״י שקלים.

מיניבוס 23 מקומות בקרית אונו – עכשיו החל מ23 ש״ח

מיניבוס 23 מקומות הינו כלי מפנק אבל לא צריך לעלות כל כך יקר . כל השנים התעשרו על גבכם ואנו מרגישים תחושה של שליחות לעצור את זה.

  • המחירים בשעות מסויימות – דורון הסעות רשאית לסיים אך המבצע בכל עת.

הסעה לחתונה בקרית אונו – אל תוותרו על שירות זה

הסעות לחתונה הן המענה האולטימטיבי בזמן שיש צורך להסיע מוזמנים ישירות למקום האירוע. כל מה שנדרש זה להזמין את כלי הרכב המתאים ליום ולשעה המדויקת. בהתאם לזאת ימתין הנהג בנקודת האיסוף ויסיע את כל המוזמנים לכל יעד ברחבי הארץ. כך ניתן להבטיח שכל האורחים יגיעו לאירוע החתונה . בעוד שאלמלא הסעה קיימת סבירות שלא היו מגיעים. חברת דורון הסעות מספקת סוגי רכבים ברמת אבזור גבוהה שבה יוכל כל נוסע ליהנות בדרכו לאירוע החתונה מישיבה נוחה. כמו גם משימוש באינטרנט חופשי (Wi-Fi). ממערכת שמע ומולטימדיה איכותית, ממקרר משקאות וממגוון טכנולוגיות חכמות.

הסעות לאירועים בקרית אונו – רק עם המומחים בתחום

הסעות לאירועים הן הסעות מאורגנות . הן הסעות שנחשבות לפתרון נהדר לכל מוזמן שצריך להגיע לאירוע גדול וגר במרחק ואין לו רכב פרטי. באמצעות נהג מטעם חברת ההסעות שיתכנן את נתיב הנסיעה, יגיע בזמן לנקודת האיסוף שנקבעה מראש, ימתין עד תום האירוע וישיב את כולם חזרה לביתם – ניתן להבטיח אירוע בנוכחות מלאה. 

הסעות בעיר בשבת – דורון תמיד פתוח לרשותכם

היום גם תושבי העיר קרית אונו יוכלו ליהנות מהסעה ביום שבת. תושבים רבים ישמחו לדעת שיש להם את האלטרנטיבה לא לנהוג בשבת ולהישאר צמודים לבני המשפחה ולהתנייד באמצעות הסעה שתסיע אותם לכל מקום שיחפצו להגיע אליו – לים בתל אביב, לסיור בעיר הקודש בירושלים, לברביקיו בפארק ועוד. ניתן לנצל את ההסעה ולנסוע חבורה שלמה יחד וכך לצלוח שבת מופלאה בלי נהיגה ועם כל החברים והמשפחה. 

צי  הרכבים של דורון המתקדם ביותר בישראל

חברות דורון הסעות מציעה צי רכבים מרשים במיוחד אותו היא מחדשת מדי שלוש שנים בממוצע ומתחזקת אותו בשוטף – אוטובוסים, מיניבוסים, מוניות גדולות, וואן VIP מפואר וכו'. כל הרכבים החדישים משוכללים ומפוארים ויכילו בתוכם כסאות מרווחים, מיזוג אוויר, מסכים, שירות WIFI ואבזור ברמה הכי גבוהה מה שהופך את הנסיעה למהנה ובטוחה.

שירותי הסעות בק.אונו 24/7 מסביב ל ⌚️

אחת היתרונות העיקריים ששירות הסעה בקרית אונו מספק. להבדיל מכל שירות תחבורה אחר, הינו הזמינות התמידית שלו. הוא מאפשר לכל אחד בכל זמן ומועד, שירות הסעה פעיל. אם זה בשעת לילה מאוחרת או ביום חג, בשבת – ההסעה תמיד תמתין מחוץ לדלת, בהתאם למה שנקבע מראש עם הלקוח. 

הסעות בקרית אונו מחיר ממוצע של 1800 ש״ח

המחירים של שירותי הסעות בקרית אונו ישתנו בהתאם לאופי הנסיעה. ישנם כמה משתנים שישפיעו על המחיר והם היעד. סוג הרכב, כמות הנוסעים, אבזור מיוחד, עצירות לצד הדרך ועוד. כמו כן, חברות רבות מפרסמות את המחירים שלהן באתר. לרבות הנסיעות הפופולריות אך חשוב לזכור שזה לא משקף את המחיר הסופי. 

הסעות טלפון

מחפשים חברת הסעות בקרית אונו? מתכננים חתונה או אירוע חברה? כל שעליכם לעשות זאת פעולה פשוטה ולקבל שירות הסעה מושלם – צרו קשר טלפוני כבר עכשיו עם חברת דורון הסעות. אנו נשמח להגיע לכל יעד שתבקשו ולהסיע את הנוסעים שלכם . כשאנו מבטיחים לספק להם חווית נסיעה נעימה ובטוחה!

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן