מיניבוס 20 מקומות

לפעמים מקומות עבודה, מתכננים טיול למספר קטן של עובדיהם, כשר מדובר על משרד או חברה קטנה ולכן, במקרה זה מיניבוס 20 מקומות, יכול להתאים למטרה זו. רבים הם האנשים שמתארגנים יחד לנסיעה לבילוי. טיול משפחתי או אירוע רחוק ולכן, מיניבוס אשר מכיל 20 מקומות, יכול להתאים לכמות קטנה של נוסעים. מיניבוסים אלה מרווחים, מכילים מושבים מפנקים, מיזוג אוויר ונוחות מקסימלית.  המיניבוסים של חברת דורון הסעות, יסיע אתכם בשמחה לכל מקום בארץ, אם למטרת הסעה לנתב"ג, הסעות לאירועים , הסעות לטיולים, לבילוי והופעות, או ימי גיבוש ועוד. 

הסעה ל-20 נוסעים

היום, חברות הסעות פרטיות. מציעות כל מיני גדלים של רכבים המתאימים גם עבור הסעה ל-20 נוסעים. הכוונה היא למיניבוסים מרווחים,. אך לא גדולים, שיכולים להסיע בנוחות המרבית את הנוסעים. הנוסעים אשר ייהנו ממושבים מפנקים, נסיעה בטוחה, יאהבו לשהות בחברת שאר הנוסעים. כך שהאווירה תתחיל כבר בנסיעה עצמה. זו הסיבה, כי חברות הסעות וותיקות מחזיקים בצי רכבים בכל הגדלים והסוגים,.על מנת לאפשר לקבוצות קטנות או גדולות, הסעה ברכבים מפנקים ומתאימים לכל מטרה ולכמויות שונות של נוסעים.

איך אדע מהיכן להזמין?

כאשר נדרש שירות כמו הסעות פרטיות,. השאלה שנשאלת היא מרוב שישנן כל כך הרב חברות הסעות, איך אדע מהיכן להזמין?. ראשית, יש לברר לגבי המלצות של אנשים שאתם מכירים ובמקביל. יש להגיע לפורטלים של גולשים שאינכם מכירים, וכאלה אשר המליצו בחום על חברת הסעות ספציפי, או לחפש מידע באמצעות אתרים של חברות הסעות ברשת.  חברת דורון הסעות, היא אחת מחברות ההסעות הפרטיות הוותיקה והמובילה. לחברה צי מרשים של רכבי הסעה מפוארים וחדישים מכל הסוגים. השירות ניתן בכל רחבי הארץ, הנהגים מקצועיים ואדיבים. והמחירים בהחלט סבירים ואתם תקבלו שירות של VIP ברכבים נוחים.  

מיניבוס 20 מקומות לחתונה

רבים מבעלי אירועים כגון חתונות, אשר מבינים כי כמות מוזמנים מסוימת, לא תוכל להגיע לאירוע בגלל נהיגה ארוכה, כי המיקום של האירוע רחוק מאזור מגוריהם של המוזמנים,זו הסיבה, כי הם מחליטים על פתרון יעיל שהוא הזמנת הסעות לחתונה עם מיניבוס 20 מקומות. בדרך זו, המוזמנים ייהנו מנסיעה נעימה, האווירה תתחיל כבר במיניבוס  עם שאר המוזמנים והם יחזרו לביתם בבטחה, כאשר ייהנו באמת מהאירוע, כך שאין צורך לחשוש מעייפות יתר בנהיגה בלילה, משתייה חריפה, כאשר רישיון הנהיגה עשוי להישלל בגלל בדיקות ינשוף וכדומה.

מיניבוס 20 מושבים לאירועים

ישנם אנשים, אשר אינם אוהבים לנהוג למרחקים ארוכים מדי, קל וחומר, כאשר מדובר באירוע משפחתי. אם אתם כבעלי אירוע, מעוניינים לדאוג להסעה של 20 מוזמנים, כי נבצר מהם להגיע לאירוע שלכם בגלל חשש מעייפות לאחר האירוע. או בגלל המיקום רחוק, אינם מעוניינים לנהוג שעות ברכב בגלל מיקום . או שחלק מהם אנשים מבוגרים שאין להם רכב, או שאינם נוהגים וכדומה, תוכלו להזמין שירות כמו מיניבוס 20 מושבים לאירועים. יש להזמין לפחות כמה ימים מראש את השירות.תוכלו לקבל הצעת מחיר, להשוות מול חברות הסעה נוספות, לקבל המלצות ועוד. 

הסעה ל-20 אנשים בזול

ככל שרכב הסעות פרטי יהיה קטן יותר, כך מחיר ההסעה יהיה זול יותר, כגון שירות מיניבוס ל-20 אנשים בזול.חברות הסעות, מציעות מיניבוסים, מידיבוס ואוטובוסים לאירועים, מה שמאפשר למוזמנים שלהם  להגיע בנוחות, בבטחה וברוגע בנסיעה נעימה. ישנם מחירים שונים של חברות ההסעות בישראל, כך שעליכם פשוט להשוות מחירים  בין עוד כמה חברות הסעה וותיקות ומומלצות, ולמצוא שירות שיהיה יעיל וזול יותר ועם התחרות הרבה של היום, זה בהחלט אפשרי.

מיניבוס 20 מקומות מחיר – עכשיו עד 30% הנחה

המחיר הממוצע לרוב יהיה בין 150 ש״ח ועד 1800 ש״ח

לבטח, כבעלי אירוע תשאלו את השאלה המתבקשת אם אתם מעוניינים להזמין מיניבוס 20 מקומות מחיר.  ראשית, מיניבוסים אשר מכילים 20 נוסעים המחיר שלהם אינו יקר. וכן, זהו רכב נוח שיכול למצוא חניה בקלות, אם בטיולים, באירועים ועוד. מיניבוסים חדישים, כאשר הנהגים שלהם מקצועיים ואדיבים, תמצאו בדורון הסעות,  המציעה ללקוחותיה שירותי הסעה פרטיים בצי רכב מרשים וחדיש, הגעה בזמן ונסיעה נעימה ורגועה. יש לציין, כי, אמנם מיניבוס ל-20 איש הוא זול יותר מבחינת מחיר הנסיעה. אך תמיד יש לדעת מה המחיר לפי האזור הגאוגרפי שאליו אתם צריכים להגיע, מנקודת המוצא שלכם.

עדיין יש שאלות ? ניתן לפנות לדורון ישירות בטלפון 052-4499807 – ודורון ישמח לענות לכל שאלה בסבלנות ובנעימות המפורסמת שלו.

חשוב מאוד שתבחרו נכון ותבחרו "דורון הסעות".

מאמרים קשורים – מיניבוס 23 מקומות .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן