השכרת מיניבוס לחתונה

אחד האירועים החשובים והמושקעים ביותר הוא ללא ספק חתונה. הרעיון שכולם מאמצים כבעלי אירועים הוא השכרת מיניבוס לחתונה. הסיבות לכך הן ברורות. כאשר בעלי האירוע, מעוניינים מצד אחד שהאורחים יגיעו לאירוע. לכן, הם משקיעים ודואגים לנוחות המוזמנים. ישנם מוזמנים שאינם נוהגים ברכב, כאלה שאינם  אוהבים לנהוג בלילה, מוזמנים מבוגרים וכאלה שאינם בטוחים אם ימצאו חניה במקום שבו יתקיים האירוע. גם המרחק הרב של מיקום האירוע, מצריך הסעות לחתונה . הסעה. פרטית למוזמנים. המוזמנים ישמחו כי בעלי האירוע השקיעו בהם כאשר דאגו לשכור עבורם מיניבוס . מיניבוס שיסיע אותם מנקודת מפגש שנוחה לכולם עד לאירוע וחזרה ממנו. ישנם מצבים רבים שבהם שירות הסעות מחברה מקצועית, יהווה את הפתרון המושלם. אין צורך להסתמך על תחבורה ציבורית שעובדת רק עד שעות מסוימות. השירות פשוט בטוח, מפנק ומשתלם במיוחד.

השכרת מיניבוסים לחתונות – מה יתרונות השירות?

ראשית, אם מדובר באירוע רחוק כגון חתונה. או כל אירוע משפחתי אחר, הסיכויים שהאורחים יגיעו לאירוע. יהיה תלוי בהסעה פרטית של רכב מתאים, חדיש ומפנק ושירות אדיב של נהג מקצועי שהחברה תעמיד לרשות הנוסעים. אם שאלתם מה יתרונות השירות, ניתן להוסיף ולומר, כי מדובר בבטיחות האורחים , אשר מעוניינים גם להגיע בזמן לאירוע, לחזור בשעות הלילה הקטנות באמצעות רכב נוח וחדיש שיוכלו לנמנם בו במהלך הנסיעה, וכן, הם יוכלו ליהנות, לרקוד ואפילו לשתות משקאות אלכוהוליים מבלי לדאוג לגבי הנהיגה או העייפות מהאירוע. יש לציין, כי נסיעה במיניבוס באמצעות חברת הסעות פרטית, מהווה יותר אינטימיות. במיוחד כאשר הנוסעים מכירים את כולם בהסעה.

מה עלי לוודא?

יש לתכנן נכון את המאפיינים של הנסיעה. המיקום שבו ייערך האירוע, כמות האורחים שצריכים הסעה וכדומה. לפעמים תצטרכו מיניבוס גדול יותר לאירוע, או שאולי ישתלם לכם לשכור שני מיניבוסים. חשוב כי ההסעה תהיה מתוכננת נכון. זאת על מנת שלא תהיינה אי נעימויות מהאורחים באירוע, אם יתברר כי המיניבוס לא יספיק. מומלץ להתייעץ עם חברת הנסיעות הוותיקה שלנו דורון הסעות. זאת כדי שתוכלו להציע לאורחים את השירות הטוב ביותר ושלכולם יהיה מקום בהסעה לאירוע שלכם. יש לוודא לפחות 4 ימים מראש, לגבי הזמנת השירות. וכן, חברת הסעות פרטית ומקצועית תתקשר אליכם יום לפני לתזכורת בדבר ההסעה.

מיניבוס לחתונה בדרום

שירותי הסעה כגון מיניבוס הסעות לחתונה בדרום , מבטיחים נוחות לאורחים והגעתם לאירוע. האורחים שלכם יעריכו את השקעתכם בהסעה שתוכננה במיוחד עבורם. המיניבוס שיוצע לאורחים, הוא חדשני, ממוזג, המושבים נוחים והשירות של הנהג המקצועי אדיב. יש לתכנן גם את זמני הנסיעה. מה שיבטיח את הגעתכם בזמן וכן, תיקבע שעה מסוימת בתום האירוע, על מנת להסיע את האורחים בחזרה לביתם. ישנן חברות הסעות פרטיות, אשר מציעות את שירותי ההסעות שלהן גם לאזור הדרום. כך שאין צורך לחפש שירות הסעות בדרום, כאשר קיים צי גדול ומרשים של אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים שיכול לשרת את הנוסעים שמעוניינים להגיע לאירועים משפחתיים, לבילוי ולהסעות למטרות נוספות

מיניבוס לחתונה בצפון

ישנן אירועים משפחתיים הנערכים בצפון הארץ, הסעה זו, לרוב ממונת מבעלי האירוע, אשר מעוניינים כי האורחים שגרים באזור מסוים שרחוק מאזור הצפון, יגיעו לאירוע. רבים יסכימו להגיע בשירותי הסעות לחתונה בצפון לאירוע שנערך באזור זה, באמצעות מיניבוס לחתונה בצפון, היות ולא לכולם יש את הכוח והאפשרות לנהוג ברכבם הפרטי עד לצפון הארץ כאשר הבעיה היא בחזור, כאשר הם עייפים מהאירוע ואפילו שתו משקאות אלכוהוליים. אפשרות זו היא הטובה ביותר, היות וכולם יכולים לבלות ולשתות ואפילו לנמנם בהסעה חזרה הביתה.

מה העלות של השכרת מיניבוס לחתונה?

מחיר ממוצע כ – 1200 ש״ח.

לבטח בעלי אירוע שמעוניינים כי האורחים יגיעו לאירוע שלהם ישאלו מה העלות של השכרת מיניבוס לחתונה?. אז התשובה היא שלחברות הסעה פרטיות, ישנם מחירונים. מחירונים אשר מחושבים לפי סוג רכב ההסעה, כמות הנוסעים, המרחק הגאוגרפי, זמן ההסעה הלוך חזור וכן השעות שעל הנהג יהיה להמתין עד לסוף האירוע. על מנת שיסיע את האורחים בבטחה לביתם. מומלץ כי תמצאו כמה שיותר פרטים באתרים השונים של חברות ההסעות הפרטיות. כך שתבינו ממה מורכב מחיר ההסעה. למשל, ישנם אתרי השוואות מחירים של הסעות לכל מיני אזורים בארץ. לפי סוג רכב ההסעה, מה שיעניק לכם אינדיקציה טובה יותר.

עדיין יש שאלות ? ניתן לפנות לדורון ישירות בטלפון 052-4499807 – ודורון ישמח לענות לכל שאלה בסבלנות ובנעימות המפורסמת שלו.

חשוב מאוד שתבחרו נכון ותבחרו "דורון הסעות".

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן