אוטובוס 60 מקומות

"דורון הסעות" היא חברת ההסעות המובילה בתחום הסעות אוטובוס 60 מקומות הטיולים המאורגנים וההסעות בארץ. לרשות החברה צי רכבים גדול ממיניבוסים זעירים ועד אוטובוסים גדולים.

חברת הסעות דורון היא חברת ההסעות הרשמית של כל האירועים הגדולים בארץ ובנוסף מארגנת טיולים מאורגנים כולל הסעות לחרמון ומקיימת שת"פ עם חברת "פתאל" בהסעות נופשים למלונות ים המלח.

נשמח לתת לכם שירות בתחום ה- אוטובוסים 60 מקומות ולתת לכם הצעת מחיר מהירה ונוחה.

אוטובוס 60 נוסעים

הסעה ל60 נוסעים מוזמנת לרוב כאשר הזמנו אוטובוס נוסעים סטנדרטי שלרוב מכיל 55 מקומות, אולם ברגע לפתע גילינו שיש 60 נוסעים.

אוטובוס 60 מקומות וי אי פי – חדש בדורון הסעות 60 מקומות מפואר עם מושבי עור, כל מושב מתכוונן החוצה/ אחורה/קדימה, יו אס בי לכל נוסע, תאורת קריאה / תאורת לילה לכל נוסע, מקרר גדול בכניסה, מכונת קפה מפנקת, רצפת פרקט מהייחודיות בארץ.

אוטובוס 60 מקומות מחיר

מחיר השירות נע בין 500 ש״ח להסעה קצרה ועד 3000 ש״ח ליום טיולי באוטובוס 60 .

היום כבר אי אפשר להתעלם מהמגמה העולמית שפוסעת לכיוון הסעות ואוטובוסים. המגמה בעלייה במיוחד בתחום שירותי הסעות לחתונה שהולך וגדל. מגמה שהמניע שלה הוא חיסכון בכסף ובזמן, הפחתה בזיהום אוויר ומזעור המכוניות שנוסעות על הכביש – את זה ניתן יהיה להשיג באמצעות נסיעה שיתופית יחד, לרבות אם מדובר בנסיעה למטרת אירוע, לטיול או לכל מטרה על ידי אוטובוס שמכיל 60 מקומות. במקום שתצאנה להן עשרות מכוניות פרטיות לכביש ויעשו את אותה הנסיעה בדיוק, יבזבזו כמויות של דלק, יזהמו את האוויר ויתפסו את הכבישים – ניתן להוציא את כולם יחד באותו אוטובוס כשעלותו תתחלק בין כולם, כך שכל נוסע יאלץ להוציא עלות מינורית שהיא נמוכה בעשרות ובמאות שקלים ביחס לכל מי שיעדיף לנסוע ברכב פרטי. אם מוסיפים על כך את הסטנדרט הגבוה של האוטובוסים מטעם דורון הסעות – לא יהיה למעשה אף שיקול משכנע שיתמוך באמת בנסיעה באמצעות הרכב הפרטי!    

הסעה ל 60 נוסעים בזול

הסעה ל60 נוסעים חוסכת הזמנת 2 רכבים ולכן היא פתרון זול ומעולה.

יש מקרים בהם נזדקק להסעה ל 60 נוסעים ביום יום. הסעה שתיקח את התלמידים מדי בוקר לבית הספר, הסעה שתסיע את העובדים מדי יום למפעל בוחזרה.

הסעות אלה מספקות מענה מעולה – הן מגיעות תמיד בזמן ומאפשרות הגעה מדויקת לכל מוסד או מפעל. הן חוסכות מהעובדים נסיעה וחיפוש חניה מדי יום והן תורמות רבות לסדר, ליעילות ולארגון. בנוסף אוטובוס 60 מקומות הוא פתרון מעולה בעת הזמנת הסעות לאירועים.

אוטובוס 60 מקומות בצפון

יש כל כך הרבה יעדים בצפון שאליהם אנשים משתוקקים להגיע. יש את כל הנחלים, את רמת הגולן את נהריה ואת קריית שמונה ועוד. בתקופת הקיץ כשהכל מסביב שוצף, קייטנות ומסגרות קיץ רבות מתכננות להגיע לכל אותם יעדים עם קבוצות של תיירים, ילדים, מבוגרים וכולי. אוטובוס גדול, מרווח וממוזג שמכיל את כל הפינוקים והטכנולוגיה המתקדמת הוא בדיוק המענה. לא צריך להסתבך בתחבורה ציבורית או בעשרות רכבים פרטיים כדי להגיע לצפון – אפשר להתרווח על המושב הנעים וליהנות מהנוף עד הגיענו ליעד. 

אוטובוס 60 מקומות במרכז

גם במרכז נמצא מגוון אטרקציות אליהן נרצה להגיע לא פעם כקבוצה .

-קניונים, מרכזי תרבות, מסעדות, שווקים ועוד הרבה היסטוריה.

נכון שיש תחבורה ציבורית שאף על פי מגיעה ישירות למרכז. אולם ידוע כי מרכז הארץ מאוד פקוק. מרכז הארץ אינו מזמין אותנו להגיע אליו באמצעות פרטי או רכבת – על כן הסעה שתוזמן במרכז מטעם דורון הסעות הוא המענה המושלם. 

אוטובוס 60 מקומות בדרום

הדרום מציע מגוון של טיולים קסומים בערבה, בערד במצפה רמון.

צפייה בכוכבים, דיונות קסומות ומגוון מוקדי משיכה מרתקים.

קבוצה גדולה של תיירים, קבוצת חברים שחוגגת אירוע.

,טיול שנתי וכולי, ניתן לעשות זאת בקלות ובנוחות מרבית באמצעות כלי הסעה מפוארים.

אוטובוס 60 מקומות וי אי פי

חדש בדורון הסעות 60 מקומות מפואר

  • מושבי עור
  • כל מושב מתכוונן החוצה- אחורה-קדימה
  • יו אס בי לכל נוסע
  • תאורת קריאה / תאורת לילה לכל נוסע
  • מקרר גדול בכניסה
  • מכונת קפה מפנקת
  • רצפת פרקט מהיחודיות בארץ

מבט מבפנים

מתעניינים בהזמנת אוטבוס 60 מקומות ? נציגי המכירות של חברת הסעות דורון זמינים עבורכם 052-4499807

גלילה למעלה דילוג לתוכן