השכרת מיניבוס

לאורך השנים, בתור אנשי מקצוע המבינים בתחום, אנחנו מתפלאים כל פעם מחדש מהאפשרויות הנפתחות בפני קבוצות המשלבות השכרת מיניבוס ביום כיף, טיול לצפון, הסעות לצוות העובדים ועוד. הסעות מיניבוס הן פתרון מעולה משום שהן מאפשרות לכם לקבל מאין 'שניים במחיר של אחד'.השכרת מיניבוס מאפשרות לכם לקבל את היתרונות של רכב המוגדר למערך התחבורה הציבורית. כך שלמעשה אתם יכולים להגיע עם כלי הרכב הזה לכל מקום וכן הלאה. מהצד השני, הסעות מיניבוס, משום שאנחנו מדברים על כלי רכב קטן יחסית, מאפשר לכם להגיע לכל מקום אליו תרצו להגיע, גם כאלו שאוטובוס רגיל לא נכנס אליהם בקלות.

מפה לשם, אנחנו, כאן בחברת 'דורון הסעות' רואים בהשכרת מיניבוס כלי נהדר קבוצות רבות. מעוניינים לשמוע עוד? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

חברת השכרת מיניבוסים

חברת השכרת מיניבוסים היא חברה טובה ברגע בו היא מאפשרת לכם ליהנות ממגוון אפשרויות. שימו לב כי חברת הסעות מיניבוסים היא חברה בה יכולים לקבל שירותים שונים מאוד. פעם אחת אתם יכולים ליהנות ממיניבוס גדול במיוחד בו אתם יכולים לנסוע עם כל החברים למסיבה או אירוע. באותה נשימה, חברת הסעות מיניבוסים יכולה לאפשר לכם לנסוע ברכבים קטנים בהרבה כאשר אתם מעוניינים לנסוע עם המשפחה או עם צוות מצומצם לביקור במהלך העבודה.

חברת הסעות מיניבוסים המכבדת את עצמה כמובן תספק לכם מיניבוסים ברמה גבוהה. אצלנו בחברת דורון הסעות כל המיניבוסים מאובזרים היטב, מוכנים לביצוע המשימה.

השכרת מיניבוס בפריסה ארצית

שירותי הסעות מיניבוסים בפריסה ארצית זו הדרך שלנו לאפשר לכם לקבל שירות מכל מקום בארץ, בכל זמן, ללא כל בעיה. אנחנו מקפידים על שירות בכל רחבי הארץ מכמה טעמים:

1. משום שאנחנו מאמינים, בלב שלם כי המגורים הן במרכז ובן בפריפריה הגיאוגרפית צריכים להיענות בשירות אחיד, מעולה עבור כולם. זה לא משנה אם אתם חיים במרכז או מחוץ לו, גם לכם מגיע פשוט שירות מעולה ללא כל עוררין.

2. משום שכך אנחנו יכולים לאפשר לכם לקבל שירות מעולה במחירים הוגנים ואטרקטיביים.

חיפושים קשורים : מיניבוס 10 מקומות

השכרת מיניבוס מחיר

גם לכם מגיע לקבל שירות איכותי במחירים נגישים. זאת אנחנו עושים על ידי בחינה של כל האופציות הרלוונטיות עבורכם. מתוכן נצליח וודאי למצוא את האופציות המתאימות לכם יותר. אלו שיאפשרו לכם מצד אחד לקבל בדיוק את המענה המושלם. מהצד השני, תוך שאתם מצליחים לעמוד בתקציבי היעד.

השכרת מיניבוסים בזול

הנציגים שלנו, של דורון הסעות מחכים לכם על הקו כבר עכשיו. זה הזמן להתקשר, להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם ואיך גם אתם יכולים ליהנות משירותי השכרת מיניבוס בזול. אנחנו כאן כדי לסייע בכל מה שאנחנו יכולים. 

מעבר למבנה המלבני עם שישה גלגלים שמעביר נוסעים ממקום למקום ומטייל ברכבי הארץ, יש הרבה פרטים שחשבו שתדעו על המיניבוסים.

. אנחנו ביום יום רואים אותם הרבה נוסעים ברכבי הארץ וחושבים כשיום אחד שנרצה להזמין הסעה פשוט נתקשר ונזמין,. אבל זה קצת יותר מורכב מזה.


כדי לפשט לכם את הדברים אנחנו ניתן פה קצת פרטים על מבנה המיניבוסים על הסוגי מיניבוסים ועל רמתם. קודם כל נתחיל בזה שרכב הסעות שנקרא מיניבוס מכיל 16 מקומות לעד 20 מקומות.

אולי יעניין אותך גם ? מיניבוס 20 מקומות


יש כמה סוגי מיניבוסים על כבישינו. המיניבוס מגיע כמלבן ריק וחברת ההסעות בוחרת איך ליצר אותו אם זה מבחינת מקומות ישיבה , סוגי גימורים ורמת המיניבוס.

חברת ההרכבה ממש מרכיבה את המיניבוס מא' ועד ת'.

המיניבוסים בארץ מיובאים ע"י כמה חברות מרכזיות :

מרצדס

פורד

פולקסוגן

ואיוקו

לכל חברה יש את היתרונות שלה אבל ניתן להניח שמרצדס ברמה אחת יותר.חשוב לנו לדעת כשאנחנו מזמינים הסעות, להבין איזה סוג נסיעה אנו רוצים.אם אנחנו הולכים ליום טיול בארץ עם מדריך אז צריך לוודא שי מיקרופון תקין ברכב. אם אחד הנוסעים לוקה בתנועתו אנו נצטרך לוודא שהמיניבוס נוח לעלייה ולירידה ושיש לו מדרגה נשלפת העוזרת בעלייה וירידה מהמיניבוס.


בעת נסיעה לטיול ארוך וברשותנו מזוודות או ציוד נצטרך לבקש מיניבוס עם תא מטען מתאים (בדרך כלל במיניבוסים יש התקן שנקרא "אמבטיה" שהוא מגדיל את תא המטען כלפיי מטה) בדרך כלל המיניבוסים של ה16 מקומות מגיעים עם תא מטען גדול יותר מכיוון שיש פחות מושבים ויש יותר מקום לאכסון מאחורה.


הבדל נוסף בין המיניבוסים הוא בגימור שלהם, יש כמה סוגי גימורים מהרגולרי לאקסקלוסיבי. ההבדל בניהם בדרך כלל הוא במושבים, (מושבי עור לעומת מושבי בד) . קיים גם שוני מולטימדיה (מסכי טלוויזיה ומערכת מולטימדיה). ישנם אפילו מיניבוסים שיש בהם עוד יתרונות כגון: מקרר, טלוויזיה בלווין, אוזניות אלחוטיות, מושבי מתכווננים לאחור ולקדימה ועוד…

אין סוף לגימיקים ולתוספות שניתן להוסיף במיניבוס. ולכן יש כמה וכמה מיניבוסים בארץ המאובזרים ברמה גבוה מאוד.

לנסיעה ארוכה של יותר משעתיים עדיף שנזמין מיניבוס חדש ומפנק שיעביר לנו את הנסיעה בנוחות.

לפעמיים דבר זה עלול לעלות לנו טיפה יותר אבל זה שווה את זה . ולהפך אם נסע לנסיעה קצרה של העברה קצרה ממקום למקום אז פחות חשוב רמת הגימור. אולם עדיין יש לבקש מיניבוס חדש העומד בכל התקנים ושיש ברשותו את כל הרישיונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן