רכבי וי קלאס

מרצדס וי קלאס הוא הפתרון האידיאלי להסעה של שישה אנשים. בואו להנות מנסיעה נוחה, נקיה, בטיחותית, ללא הרגשה של בורות בכביש ועם נהגים מקצועיים בלבד!

הרכב היוקרתי של מותג העל הגרמני הוא בעל חזית מרשימה, בעלת שמשות כהות, חישוקי סגסוגת וחיצוניות של כולה משדרת יוקרה וחשיבות. כשמדובר בהסעה של שישה נוסעים בלבד, רוב רכבי ההסעות בארץ אינם עומדים בקריטריון הבסיסי מכל – נוחות נסיעה. ברכבים רבים, שישה אנשים מצטופפים, יושבים בצורה לא נוחה, אין מיזוג ספציפי לחלק האחורי של הרכב, המנוע רועש וגורם להפרעה בשיחה, ומעל הכל – הבטיחות נפגמת כתוצאה מאילתורים שונים שנעשים על המרכב.

אנחנו בוחרים ברכבים שעלותם גבוהה יותר, אבל נותנים מענה הולם לכל בעיה. ברכבים שלנו, שישה אנשים יוכלו לשבת בנוחות ובכיף, כולל מזוודות, אין צורך להצטופף בדרך ואין צורך להתחכך רגל אל רגל. כמו כן, הרכבים שאנו מספקים בעלי הנדסת אנוש ברמה יוצאת מן הכלל, מיזוג מתכוונן לחלק האחורי של הרכב, מנוע שקט, בטיחות גבוהה, שקעי USB, אינטרנט WIFI ועוד. למעשה, לכל אחד מששת הנוסעים תהיה הרגשה של נוסע VIP בפני עצמו.

יתרונות ההסעה של שישה נוסעים אצלנו:

  • רכבים חדשים ונקיים!
  • שקעי USB, מולטימדיה, חווית סאונד מעולה
  • נוחות שאין לה תחרות!
  • מקום לרגליים. זה נשמע מצחיק, אבל ברוב רכבי 6 מקומות אין מקום לרגליים!
  • נהג מקצועי. בחברות רבות נותנים ל"נהגים מזדמנים" לנהוג, כי מדובר "סך הכל" ברכב פרטי וחבל לבזבז נהג. אצלנו מדובר בנהגים מקצועיים בלבד!

למה הרכבים שלנו ברמה הכי גבוהה ואיך זה התחיל בכלל?

ב2017 הסענו משלחת בכירים גדולה מאוד (מארץ מוכרת שהיא ידידה של ישראל…* שביקרה בארץ וברחביה. האתגר היה: המשלחת צריכה לטייל בארץ בחלק מהזמן בשיירה ובחלק מהזמן להתפצל למוקמות שונים (בעיקר בין תל אביב וירושלים). לאחר שביצענו חלוקה של המסלולים ושיבוץ לרכבים, גילינו שהדרך הכי נוחה למשלחת כזאת היא להתנייד ברכבים בעלי 6 מקומות. באותו זמן, כבר פינינו תקציב לרכישת מספר גדול של כלי רכב בקטגורית המחיר הזו.

בשלב הזה ביצענו את המחקר שלנו והבנו – שכדי לתת את השירות הטוב ביותר, האמינות והביטחון הכי טובים לנסיעה, אנחנו בוחרים ברכבי הv-class. מאז ועד היום, כשאנחנו מסיעים שישה אנשים בהסעה, כל אחד מהם מקבל אותו יחס בדיוק כמו שגריר או שר שבא לבקר בארץ.

בינינו, כל לקוח בשבילנו הוא VIP גם ככה.

Scroll to Top
דילוג לתוכן