מידיבוס

אצלנו בדורון הסעות יש לנו פתרון בשבילכם . אם אתם קבוצה מעל 20 אנשים ומצד שני פחות מאוטובוס של 54 אנשים. יש לנו את הרכב שיתאים לכם בול, מידיבוס. רכב זה הוא מאוד דומה לאוטובוס שכולנו מכירים והוא לא כל כך נפוץ בארץ.מדובר ברכב קצת יותר קצר מהאוטובוס. לרוב רובם מכילים 35 מקומות ישיבה.

אז מהו מידיבוס ?

מידיבוס הינו רכב הסעות, אשר קצת קטן יותר מאוטובוס . מידיבוסים מכילים כ 35 עד 40 מקומות ישיבה. הינו משרה אווירה אינטימית וחמימה במקרה של קבוצות קטנות.

היתרונות שלו הם בכמות המקומות שלו ובאינטימיות שהוא יוצר לעומת אוטובוס חצי ריק. מחירו יותר זול במקצת ממחירו של אוטובוס. מה שהופך לפתרון המושלם לקבוצות מ 20 איש עד 35.

מידיבוסים מאוד מתאיימים להסעות לטיולים, ימי כייף של חברות, הסעות לחתונות, הסעות עובדים, והסעות לתיירים.

מה השימושים של רכב זה ?

מידיבוס מתאים קבוצות של 20 עד 40 איש. יש לו את כל היתרונות של אוטובוס מבחינת גובה, שטח ותא מטען גדולים ומרווחים. ההבדל העיקרי הוא העלות-יש להשכרתו אשר נמוכה במעט מהשכרת אוטובוס , כך שזה המושלם והאטרקטיבי ביותר זהו פתרון המתאים לקבוצות בינוניות הדורשות הסעה גדולה יותר ממיניבוס אך קטנה מאוטובוס. מידיבוס הוא רכב המתאים במיוחד להובלת סטודנטים מקהילות שונות בעיר. הוא חל גם על שירות איסוף רכב פרטי VIP לאורחים חשובים המגיעים להשתתף בפעילות משפחתית, חברתית או עסקית מחו"ל או מכל רחבי הארץ. שירות האיסוף וההורדה חייב להתבצע עם האיסוף- חברת שירות למעלה מראש.

כמה מקומות יש במידיבוס?

אז כפי שציינו במידיבוסים יש כ – 35 ועד 40 מקומות ישיבה. אמלנו בדורון הסעות , אנו אוחזים ב 2 הגדלים.

מהם היתרונות שלו ?

יתרונות המידיבוס רבים. הנסיעה שלו נוחה ונעימה. הינו מצוייד במערכת שמע מפנקת, מזגן מעולה. מושביו רכים , נעימים, ועם הטייה לגב. בכל מידיבוס יש שקעי usb לרווחת הנוסעים , תאורה אישית כמו ברכב פאר , וטלוויזיה.

לדעתי תרון חשוב הוא גודלו המושלם. בזכות גודלו הוא מצטיין בעבירות מושלמת בעיר הצפופה. למשל אם שכרתם הסעות בתל אביב אתם תעריכו כפליים אותו. בתל אביב מדובר בפיתרון מושלם. נהגי הסעות נהנים לנסוע בו מכיוון שיש תחושה של רכב פרטי.

השכרת מידיבוסים מאוד מבוקשת. אין הרבה חברות הסעות במרכז שיש ברשותן מדיבוסים משוכללים ומפנקים כמו אצלנו בדורון הסעות.

למה עדיף לשכור מידיבוס ?

למידיבוס יתרונות רבים. קודם כל מדובר בחווית נהיגה יוקרתית ואיכותית. אנו מצוידים בציוד המאפשר ליהנות ממושבים מרופדים נוחים, תאורה אישית, שקעי טעינה לטלפונים ניידים, מערכות שמע, ולעתים אף טלוויזיות. יתרון נוסף הוא גודלו המושלם, המאפשר לקבוצות ליהנות מהיתרונות של אוטובוס ההסעות המתקדם ביותר, ואף לחסוך את עלות השכרת שני אוטובוסים ולאחר מכן השכרת אחד. בנוסף, גודלו מאפשר גמישות רבה יותר בנסיעות בכבישים שבהם האוטובוס עלול להתקשות. על מנת שתוכל ליהנות מכל ההטבות הניתנות על ידי מידיבוס עליך לבחור בחברת הסעות המספקת לך שירות ברמה גבוהה, היא תדאג לתחזוקה מוקפדת של הרכב, שירות לקוחות אדיב וזמינות של כל תקלות. שיכול להתרחש.

אוטובוס VS מידיבוס ?

קשה לי לענות מכיוון שמדובר בשאלה מאוד מכשילה. התשובה עליה היא תלוי בצורך. אם מדובר באירוע משפחתי שדורש אווירה אינטימית. אז המידיבוס לוקח בהליכה. אולם אם מדובר בהסעה לאירוע השאלה מאוד מכשילה. מכיוון שישנם אנשים שכן היו רוצים יותר ״ספייס״. אני לטעמי במקרה כזה הייתי בוחר באוטובוס.

בכל מקרה העניין לשיקולכם.

הזמנת מידיבוס – מה עליי לבדוק ?

מה חשוב לבדוק במידיבוס? כאשר אתם שוכרים מידיבוס, חשוב להבין את מטרת הטיול ולבדוק האם אכן הרכב מתאים לצרכיכם. בעת הובלת תיירים, חייב להיות מספיק מקום בתא המטען למטען ומספיק מקום לנוסעים לנסוע בנוחות, במיוחד לנסיעות למרחקים ארוכים. ביטחון, בטיחות ואחריות לפני שהלקוח משלים את הזמנת הרכב בחברת ההסעות, הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק את רישיון החברה ואת הביטוח.

על מנת להפעיל את שירות ההסעות, על החברה להחזיק במסמכים המוכיחים כי הרכב עומד בתקנים ובהסכמים הנדרשים. בדקו האם יש היתר של אגף התחבורה, רישיון עסק, אישור הובלה מיוחד לאוטובוס, קצין בטיחות שבודק את הרכב בתדירות הנכונה וביטוח מקיף לכל תאונות או נזק אפשרי. חשוב לבדוק מול החברה מה קורה כאשר מתרחשת תקלה במהלך הנסיעה, זמינות כלי רכב חלופיים, ואחריות החברה על מצבים שונים שעלולים להתרחש בכביש. יש לקחת בחשבון כי תקלה ברכב ההסעות עלולה לגרום לאיחור של הנוסעים לחופה, השתתפות בפעילויות, עיכוב של יום נסיעה מלא, או, ברוך השם, הטיסה מאוחרת.

השכרת מידיבוס מחיר

מחיר השירות מתחיל באיזור 300 ש״ח עבור הקפצה בתוך העיר . אולם עבור יום טיול צמוד אתם תשלמו כבר באיזור 2600 ש״ח. ראוי לציין שבנסיעות הקצרות בתוך העיר , השכרת רכב זה פחות משתלמת.

השכרת מידבוסים רק בדורון הסעות

חברת הסעות דורון אוחזת בצי מרשים של מידיבוסים . כולם חדשים ומתחוזקים כיאות. אנו מתחייבים למחירים הוגנים וזולים. חברתנו מוכנה להתחרות בכל הצעה נגדית.

דורן הסעות הינה החברה המובילה בישראל בתחום שירותי ההובלה וההסעות הפרטיןת. החברה מציעה לכם השכרת מידיבוסים יוקרתיים וחדישים , כולל ציוד הנבדק פעם בשבוע ובטיחות ללא פשרות. בנוסף, דורון הסעות מקפידה על תחזוקה שוטפת כדי לספק לנוסעים חווית נסיעה נוחה ובטוחה. בנוסף, נהגי החברה הינם נהגים מנוסים ואחראים, בין אם למען בטיחות הנוסעים ובין אם הם עומדים בשעה המתוכננת. החברה מספקת ללקוחות שירותי הסעות מידיבוס, מספקת שירות לקוחות אדיב ומקצועי ומטפלת במהירות בכל בעיה או בעיה. האם אתה מעוניין לשכור? הגעתם למקום הנכון. חברת הסעות דורון תשמח ללוות אתכם בטיולכם ואף לתכנן אתכם יום מיוחד. למידע מפורט יותר אודות השירותים הניתנים על ידי החברה, נא להתקשר אלינו או לפנות דרך טופס הצור קשר באתר.

לקבלת הצעת מחיר ניצתן לפנות אלינו דרך האתר, הטלפון , או דרך המייל.

גלילה למעלה דילוג לתוכן