הסעות לחתונה
הסעות לחתונה

מחפשים שירות הסעות לחתונה ? זהו אפשר להפסיק לחפש ! בעת הזמנת שירות זה חייבים להקפיד על מספר דברים אליהם נתייחס במאמר זה.

חברת דורון הסעות היא אחת מהחברות המובילות בתחום הסעות לחתונה. ברשותנו ניסיון של 15 שנים בענף האירועים ובעיקר בחתונות. איתנו אתם יכולים להיות רגועים שבחרתם נכון. אנחנו נלווה אתכם מרגע ההזמנה ועד שההסעה תוריד את האורחים.

הסעה לחתונה

הסעה לחתונה היא שירות אשר לרוב מוזמן ע״י הזוג הנישא או קרוביהם. מטרת השירות היא למקסם את כמות האורחים בחתונה. אורחים אשר לא יכלו להגיע לחתונה ללא שירות זה מכיוון שמתגוררים רחוק. ישנם מוזמנים שאין ברשותם רישיון נהיגה. בכך שהשירות ניתן – מספר המוזמנים גדל משמעותית.

חברת הסעות לחתונה

אם החלטתם להזמין הסעות לחתונה לאורחים, עדיף קודם כל לבצע אותו עם חברת הסעות מומלצת לחתונה אשר בקיאה בתחום .

אולם עדיין ישנם דברים שתצטרכו לבצע בעצמכם. ראשית עליכם לבצע מספר דברים. ראשית תפתחו קבוצת וואטסאפ ותבקשו מחבר טוב שינהל אותה.החבר שמיניתם יבדוק מי אכן זקוק להסעה. כך תדעו האם הינכם זקוקים לשירות השכרת אוטובוס או בכלל עדיף לבצע הסעה במיניבוס.

חברת הסעות דורון מודעת לבעיה שאינכם יכולים לדעתעד לרגע האחרון כמה מוזמנים אכם יגיעו בהסעה. לכן אנו מאפשרים לכם גמישות בשינוי הרכב עד יום עסקים לפני האירוע.

הסעות לחתונה – על מה להקפיד ?

ראשית עדיף להקפיד להזמין מברת הסעות אמיתית כמונו. חברה שמחזיקה רכבי הסעות משלה ומנוסה בתחום. אתם תיתקלו במהלך החיפוש בכל מיני אתרי אפיליאציה ( שיווק שותפים ). אותם אתרים יספרו לכם סיפורים שהם עובדים רק חברות הסעה מומלצות. בהסתייגות קשה , קשה לנו להאמין שהדבר אכן נכון . כאילו בואו נחשוב רגע למה אנחנו צריכים מתווך באמצע? סך הכל מדובר במקדמי אתרים מנוסים בגוגל. המניע ברור – בצע כסף . עכשיו להבדיל מניקוי ספות או דיו למדפסת שמאוד חביב על ציבור מקדמי ה – seo. כאן אנו מפקירים בידיהם חיי אדם. ולא סתם אלא את חיי היקרים לנו.

אספר לכם סיפור אמיתי, יש לי חבר בשם אייל. בעלים של חברת קייטרינג אייל הוזמן לאירוע חתונה , והחתן הזמין לו הסעה דרך אחד מהאתרים הנ״ל. ההסעה בכלל לא הגיעה!!! אייל סיפר לי שניסו להתקשר למוקד ולא היה מענה , ענתה לבסוף נציגה חסרת רחמים , שאמרה שהם גורם מתווך ושיפנה לאותו נהג חסר רחמים שהחליט לא להופיע.

אז מוסר ההשכל שכמו שלא תפנו לחברת הסעות שתבצע לכם קידום אורגני seo בגוגל , כך עדיף שתשאירו למקדמי אתרים בגוגל להמשיך לקדם אתרים לא רגישים כמו אתרי הסעות.

הסעות לחתונות – החשיבות שהמזומנים מייחסים לשירות זה

הסעה לחתונה הינה שירות מאוד חשוב. במיוחד לאורחים שאין להם דרך להגיע לחתונה. בנוסף שאנו מזמינים שירות הסעות לאורחים, אנו מראים להם שאכפתת לנו מהם. אנו מראים לאורחים שיש מי שדואג להם. מה שמגביר את המוטיבציה להגיע לחתונה. וכמובן לפנק במתנה 😁.

חברת הסעות לחתונה מחירים

המחירים מגוונים אולם המחיר הממוצע ינוע סביב 1800 ש״ח. כמובן שגם תלוי בסוג הרכב שהוזמן , השעות המרחק ועוד מגוון פרמטרים.

כמה עולה הסעה לחתונה באוטובוס ?

המחיר של שירות זה בממוצע ינוע סביב 1800 ש״ח לאוטובוס סטנדרטי. אוטובוס 60 מקומות מחיר יעלה באיזור 2200 ש״ח.

כמה תעלה הסעה לחתונה במיניבוס?

מחיר מיניבוס יעלה בממוצע סביב 1200 ש״ח. ברשותנו גם מיניבוס לימוזינה יחיד מסוגו בארץ. שמחירו יכול לנוע בין 1500 ש״ח ועד 3000 ש״ח.

הסעות זולות לחתונה

חברת הסעות דורון מתחייבת להעניק לציבור המתחתנים הסעות זולות לחתונה ככל שניתן. חברתנו מספקת כבר שנים הסעות זולות לאירועים למספר גופים בולטים בארץ. אנו מבינים את ההוצאות הכבדות לזוגות ולכן באים לקראתם ככל שניתן.

מדוע כדאי להזמין דווקא אצלנו ?

  • מענה אנושי של 7\24.
  • אצלנו תקבלו עזרה בתכנון ההסעה.
  • תחנות יציאה מעודפות, תכנון שעות היציאה לפי ההגעה לקבלת הפנים.
  • הטבה נוספת אצלנו תקבלו בשעת החזרה מהאירוע שהיא כמעט ללא הגבלה.
  • אנחנו נשמח להעניק לכם שירות ביום המיוחד שלכם.

עדכון חשוב ל – 17/6/2021 – ביטוח ביטול ללא עלות במקרה קורונה covid 19

לאחרונה עם הדיבור שאולי הקורונה חוזרת, פונים אלינו זוגות בחשש כבד . חשש מה יקרה במקרה שיבוטל האירוע . אז תירגעו – חברת דורון הסעות לצידכם – במקרה של ביטול – אנו מנהיגים מדיניות ביטולים כמו באמריקה. מדיניות אי שאלת שאלות. כספכם יוחזר במלואו ללא דמי ביטול

עדיין יש שאלות ? ניתן לפנות לדורון ישירות בטלפון 052-4499807 – ודורון ישמח לענות לכל שאלה בסבלנות ובנעימות המפורסמת שלו.

חשוב מאוד שתבחרו נכון ותבחרו "דורון הסעות".

גלילה למעלה דילוג לתוכן