הצעת מחיר מהירה וללא התחייבות

מיניבוסים

מעבר למבנה המלבני עם שישה גלגלים שמעביר נוסעים ממקום למקום ומטייל ברכבי הארץ, יש הרבה פרטים שחשבו שתדעו על המיניבוסים.

מעבר למבנה המלבני עם שישה גלגלים שמעביר נוסעים ממקום למקום ומטייל ברכבי הארץ, יש הרבה פרטים שחשבו שתדעו על המיניבוסים. אנחנו ביום יום רואים אותם הרבה נוסעים ברכבי הארץ וחושבים כשיום אחד שנרצה להזמין הסעה פשוט נתקשר ונזמין, אבל זה קצת יותר מורכב מזה.


כדי לפשט לכם את הדברים אנחנו ניתן פה קצת פרטים על מבנה המיניבוסים על הסוגי מיניבוסים ועל רמתם.
קודם כל נתחיל בזה שרכב הסעות שנקרא מיניבוס זהו רכב שנע בין 16 מקומות לעד 20 מקומות.


יש כמה סוגי מיניבוסים על כבישינו בעצם המיניבוס מגיע כמלבן ריק וחברת ההסעות בוחרת איך ליצר אותו אם זה מבחינת מקומות ישיבה , סוגי גימורים ורמת המיניבוס.

חברת ההרכבה ממש מרכיבה את המיניבוס מא' ועד ת'.

המיניבוסים בארץ מיובאים ע"י כמה חברות מרכזיות :

מרצדס

פורד

פולקסוגן

ואיוקו

לכל חברה יש את היתרונות שלה אבל ניתן להניח שמרצדס ברמה אחת יותר.חשוב לנו לדעת כשאנחנו מזמינים הסעות, להבין איזה סוג נסיעה אנו רוצים.אם אנחנו הולכים ליום טיול בארץ עם מדריך אז צריך לוודא שי מיקרופון תקין ברכב. אם יש לנו אדם שלוקה בתנועתו אנו נצטרך לוודא שהמיניבוס נוח לעלייה ולירידה ושיש לו מדרגה נשלפת העוזרת בעלייה וירידה מהמיניבוס.


אם ניסע לטיול ארוך וברשותנו מזוודות או ציוד נצטרך לבקש מיניבוס עם תא מטען מתאים (בדרך כלל במיניבוסים יש התקן שנקרא "אמבטיה" שהוא מגדיל את תא המטען כלפיי מטה)
בדרך כלל המיניבוסים של ה16 מקומות מגיעים עם תא מטען גדול יותר מכיוון שיש פחות מושבים ויש יותר מקום לאכסון מאחורה.


הבדל נוסף בין המיניבוסים הוא בגימור שלהם, יש כמה סוגי גימורים מהרגולרי לאקסקלוסיבי.
ההבדל בניהם בדרך כלל הוא במושבים, (מושבי עור לעומת מושבי בד) מולטימדיה (מסכי טלוויזיה ומערכת מולטימדיה) ויש מיניבוסים שיש בהם עוד יתרונות כגון: מקרר, טלוויזיה בלווין, אוזניות אלחוטיות, מושבי מתכווננים לאחור ולקדימה ועוד...

אין סוף לגימיקים ולתוספות שניתן להוסיף במיניבוס ולכן יש כמה וכמה מיניבוסים בארץ המאובזרים ברמה גבוה מאוד.

אז אם אנחנו יוצאים לנסיעה ארוכה של יותר משעתיים נסיעה חשוב לנו שנזמין מיניבוס חדש ומפנק שיעביר לנו את הנסיעה כמה שיותר בכייף ובנוח.

לפעמיים דבר זה עלול לעלות לנו טיפה יותר אבל זה שווה את זה ולהפך אם נסע לנסיעה קצרה של העברה קצרה ממקום למקום אז פחות חשוב רמת הגימור אבל עדיין יש לבקש מיניבוס חדש העומד בכל התקנים ושיש ברשותו את כל הרישיונות.

פרסום ראשון :22/11/2012 20:26:04
עדכון אחרון :20/05/2013 17:54:42