הצעת מחיר מהירה וללא התחייבות

נסיעה לאילת באוטובוס - כל היתרונות

החלטת לנסוע לחופשה באזור אילת ואתה כעת בשלבי התכנון המקדימים, כאשר חלק מהתכנון המקדים הוא בלי שום ספק הנושא של ההגעה ליעד.

הסעות לאילת באוטובוס - כל היתרונות

החלטת לנסוע לחופשה באזור אילת ואתה כעת בשלבי התכנון המקדימים, כאשר חלק מהתכנון המקדים הוא בלי שום ספק הנושא של ההגעה ליעד, כיום עומדות לרשות המטיילים והנופשים המתעניינים בחופשה באילת מספר אופציות להגיע לאזור, החל מטיסות מאזור המרכז, הגעה ברכב פרטי או שכור, ועד נסיעה בתחבורה ציבורית וחברות אוטובוסים פרטיות כמונו.

לנסיעה לאילת בעזרת אוטובוס יש מספר יתרונות מובהקים, כאשר כמובן שכמו כל דבר בחיים גם יש חסרונות שלא נסתיר מכם.

צוות אתר דורון הסעות בשיתוף אתר האינטרנט הוטלז אילת שמחים להציג לכם את כל הטיפים והיתרונות שיעזרו לכם להגיע לחופשה באילת בצורה הנוחה ביותר וכמובן שגם הזולה ביותר.

כל היתרונות של נסיעה איתנו לאילת

שמחליטים לנסוע לאילת חשוב מאוד שבמהלך התכנון המקדים תיקחו לעצמכם כנקודה למחשבה את היתרונות הבאים שיכולים בהחלט לעזור לכם בכל הקשור להגעה ליעד, והם:

·     מחיר הנסיעה - כל אחד מאיתנו יודע שכיום המחירים והעלויות של החופשה משחקים תפקיד חשוב ומשמעותי עד מאוד, כאשר במידה והחלטת לרכוש טיסה לאילת, סביר להניח שאתה מודע לנושא של העלויות והמחירים הגבוהים אותם תשלם תמורת נסיעה הלוך וחזור, לעומת זאת ובאותה נקודה, במידה ואנו לוקחים בחשבון את הנסיעה באוטובוס, חשוב לדעת שהעלות זולה הרבה יותר ובצורה משמעותית, כיום בזמנים של "צדק חברתי" כאשר מחיר הדלק רק עולה מדי חודש בחודשו, חשוב מאוד לשים דגש על הנושא של עלות הנסיעה, כאשר את המחיר הזול ביותר אפשר לקבל בלי שום ספק בחברת הסעות פרטית כמו דורון הסעות. חשוב מאוד לציין עם כבר דיברנו על מחירים ועלויות, כיום טיסה הלוך וחזור ממרכז הארץ לאילת עולה בממוצע כ 400 ש"ח לאדם, בעוד נסיעה באוטובוס מגיעה ל 100 ש"ח בממוצע לאדם, אז תעשו אתם את החשבון מה טוב יותר עבורכם וכמובן מה חסכוני יותר.

·     יציאה מכל מקום בארץ - בניגוד לטיסות לאילת שבמקרה הנ"ל יוצאות אך ורק בשדות תעופה מרכזיים בישראל הנמצאים במקומות מוגדרים מראש במרכז הארץ, נסיעה באוטובוס לאילת יכולה להתבצע מכל מקום שרק תבחר, גם באזורי צפון הארץ, מרכז וכמובן שלא נשכח גם את האזורים הדרומיים הממוקמים קרוב יותר, במידה וניקח לדוגמא את תושבי חיפה המעוניינים להגיע לחופשה באילת, אז יש לקחת בחשבון שבמקרה של בחירה בטיסה יש צורך להגיע בנסיעה של שעה עד שעה וחצי לשדה התעופה דב או בן גוריון, להמתין ולעשות בידוק לפני יציאה, ומשם להמשיך בטיסה שאורכת עוד כ 40 דקות עד שעה לכל היותר, לעומת זאת במידה ומחליטים לנסוע בתחבורה ציבורית או חברת אוטובוסים  פרטית, היציאה מתחילה בחיפה והירידה מהאוטובוס מתבצעת באילת בלבד ולא בדרך.

·     יציאה בכל שעה שתבחר - אז אין ספק בכלל שכיום לטוס זה אופציה נוחה עד מאוד שאורכת כארבעים דקות, אבל לא נשכח שבשביל להגיע לשדה, להמתין לבידוק וכמובן זמן ההגעה, ניתן לקחת אוטובוס מכל מקום בארץ, כמובן שחשוב לציין שיתרון מובהק ומשמעותי של נסיעה בעזרת חברת אוטובוסים זה האופציה לצאת ליעד בכל שעה שתבחר, כי אחרי הכל בעל המאה הוא בעל הדעה ואתה הוא זה שמחליט מה טוב בשבילך.

·       נסיעה קבוצתית - מה יכול להיות כיף יותר ומהנה יותר מאשר לבצע את הנסיעה לאילת עם כל החברים הקרובים, המשפחה או החברים לעבודה שאיתם החלטת ולרדת בעיר הנופש והחופש, בטיסה בדרך כלל נמצאים מטיילים ונופשים שאיננו מכירים בעוד בנסיעה עם חברת הסעות פרטית אתה בדרך כלל תכיר את כל הנוסעים, מכיוון שבמרבית המקרים הנסיעה מוזמנת מראש על ידי הקבוצה.


המאמר באדיבות אתר האינטרנט "הוטלז אילת" המתמחים בחופשה וטיולים באזור אילת, למידע נוסף, פרטים נוספים ואתר האינטרנט של החברה:
https://www.eilat-hotelz.co.il

פרסום ראשון :28/09/2012 11:38:52
עדכון אחרון :20/05/2013 18:11:30