הצעת מחיר מהירה וללא התחייבות

הסעת קבוצות לחופשות וטיולים

אין ספק בכלל שכאשר יוצאים כקבוצה לחופשה מפנקת או טיול קבוצתי בארץ ישראל, הדבר האולטימטיבי והטוב ביותר זה הסעה מאורגנת שתיקח אותך ליעד ותיתן לך ליהנות על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונך מהטיול.

אין ספק בכלל שכאשר יוצאים כקבוצה לחופשה מפנקת או טיול קבוצתי בארץ ישראל, הדבר האולטימטיבי והטוב ביותר זה הסעה מאורגנת שתיקח אותך ליעד ותיתן לך ליהנות על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונך מהטיול, החופשה והנופים, בזמן שאתה נמצא בידיים טובות של חברת ההסעות אשר מסיעה אותך ליעד.

כיום ניתן לראות שמרבית מהקבוצות אשר מקבלות את שירותי ההסעות לחופשות וטיולים, הם בדרך כלל קבוצות של וועדי עובדים, קבוצות תיירים המגיעים לטייל בישראל, או לחילופין קבוצות פרטיות שרוצות להתפנק מהרגע שיוצאים מהבית ועד הרגע שבו חוזרים שמחים ומרוצים.

עלויות ומחירי הסעות קבוצות לחופשה

העלות והמחיר של הסעה קבוצתית לטיול, חופשה או כל דבר כזה או אחר,  יכולה להיות יקרה עד מאוד, אבל כמובן שיחד עם זאת יכולה להיות גם זולה - תלוי בסופו של דבר איך מתמחרים את ההסעה.

אחד מהפרמטרים שקובעים את המחיר והעלות של הסעה קבוצתי זה כמובן גודל האוטובוס, כאשר כיום האוטובוסים הגדולים מכילים כ 50 עד 54 מקומות ישיבה, אוטובוסים גדולים יותר הם אוטובוסים שצורכים כמות דלק גדולה יותר, וכאשר הצריכה של הדלק גבוהה יותר כמובן שגם המחיר הינו בהתאם, פרמטר נוסף שקובע את מחיר ההסעה הקבוצתית לטיול זה כמובן מרחק הנסיעה, כאשר כל חברת הסעות בודקת את המרחק מנקודת היציאה ועד היעד הסופי, כיום העלות הגבוהה ביותר של הסעה בארץ היא בדרך כלל לאילת, כאשר מרבית מההסעות הקבוצתיות והציבוריות יוצאות מאזור תל אביב.

כמובן שבמידה ואנו מדברים על עלות פרטנית לכל נוסע, אז ככל שמספר הנוסעים גדול יותר, כך המחיר פר אדם יורד, כי אחרי הכל כאשר מדובר על הסעה מתל אביב לאילת של 50 אנשים בממוצע, אז המחיר הלוך וחזור אינו עובר את המחיר של 150 ש"ח לאדם.

הזמנת הסעות לטיולים בישראל

במידה והחלטת שאת הנסיעה לטיול הקבוצתי הקרוב שלך ושל חבריך אתה מעוניין לבצע בהסעה קבוצתית, אז אין ספק בכלל שחשוב מאוד לבצע את ההזמנה של ההסעה מוקדם ככל האפשר, כיום ישנו ביקוש עצום להסעות ברחבי הארץ, כאשר תקופת הביקושים הגדולה ביותר היא בעיקר בקיץ, כאשר בתקופה זו היעדים הפופולאריים, הם: אילת, ים המלח, ירושלים, אזור צפון ישראל.

כמובן שחשוב לציין שכיום בישראל פועלות עשרות חברות הסעות שיעניקו לך את השירות בו אתה מעוניין, אבל כמובן שבסופו של דבר האופציה של נסיעה לטיול ולחופשה הקבוצתית עם חברת דורון הסעות הינה האופציה והאפשרות הטובה ביותר עבורך.

איך להזמין את ההסעה אתה לבטח שואל את עצמך..? פשוט וקל,

בטלפון אחד אנחנו בחברת דורון הסעות ניתן לך הצעת מחיר זולה ואטרקטיבית להסעה לכל יעד כזה או אחר שתבחר בארץ, כאשר לרשותנו מגוון רחב של כלי רכב חדישים, כגון: אוטובוסים בעלי 54 מקומות ישיבה, מיניבוסים בעל 16-20 מקומות ישיבה, ואן עם 8-14 מקומות ישיבה, וכמובן רכבי vip לבודדים המעוניינים להתפנק כל הדרך לחופשה.

למה לנסוע עם הרכב הפרטי כאשר יש חברת הסעות ?

כאשר מחירי הדלק בישראל ובכל העולם רק עולים בשנים האחרונות, וכאשר אתה רוצה להתחיל ליהנות מהחופשה מהרגע שיוצאים מהבית ועד הרגע בו חוזרים חזרה, אז אין ספק בכלל שהאופציה הטובה ביותר היא לנסוע עם חברת הסעות דורון אשר תיקח אותך לכל מקום שתבקש, לרשות דורון הסעות נהגים מקצועיים ומיומנים אשר משתמשים בכל האמצעים, המכשור הדיגיטלי GPS וכמובן המקצועיות, המיומנויות והוותק שיתנו לך להתפנק כל הדרך לחופשה ובחזרה.

המאמר והמידע בחסות אתר האינטרנט הוטלז מלונות ים המלח המשווק ומוכר חבילות נופש ותיור באזור עין בוקק ושאר יעדי התיירות בארץ ישראל.

פרסום ראשון :23/05/2012 16:59:49
עדכון אחרון :20/05/2013 18:13:06